BIAŁYSTOK REGENERACJA KONWERTERA - SPRZĘGŁA HYDROKINETYCZNEGO

Białystok - regeneracja konwertera - naprawa sprzęgła hydrokinetycznegoWiele podzespołów samochodowych przy przebiegu zbliżonym do około 200 000 kilometrów zaczyna dawać symptomy zużycia i wyeksploatowania.

Regeneracja konwertera

zwanego sprzęgłem hydrokinetycznym najczęściej w granicach tego przebiegu również jest konieczna. Podzespół ten znajdziemy w samochodach posiadających automatyczną skrzynię biegów. Stanowi ono wizualnie fragment walca o niewielkiej grubości, który jest przytwierdzony z jednej strony do wału korbowego silnika, a z drugiej strony wchodzi do wnętrza automatycznej skrzyni biegów.

W środku konwertera znajduje się czynnik roboczy pracujący pod wysokim ciśnieniem. Różnego rodzaju symptomy zużycia konwertera mogą wiązać się ze spadkiem mocy samochodu w momencie dodawania gazu i różnego rodzaju szarpaniem odczuwalnym w momencie zmiany przełożeń przez skrzynię biegów. Nie powinniśmy objawów tych lekceważyć, lecz odwiedzić dobrego mechanika samochodowego mogącego problem ten zdiagnozować.
Ponieważ diagnostyka automatycznej skrzyni biegów i jej osprzętu wymaga dużego doświadczenia, dlatego proponujemy w tym celu odwiedzić warsztat samochodowy cieszący się dobrą opinią i mający doświadczenie w realizacji tego rodzaju czynności. Oddawanie samochodu w celu diagnostyki konwertera do mało doświadczonego mechanika nie jest dobrym rozwiązaniem i może narazić kierowcę na dodatkowe, lecz zbędne w tym zakresie koszty.

Regeneracja konwerterów w naszym zakładzie centralnym odbywa się w warunkach fabrycznych i jest podobna do procesu produkcyjnego tych elementów. Z tego właśnie powodu można liczyć na to, że sprzęgło hydrokinetyczne po naprawie u nas będzie posiadało pełne walory techniczne i odzyska swoją sprawność użytkową do poziomu dokładnie takiego, jakie miało w momencie opuszczania fabryki produkcyjnej.

Regeneracja konwertera

zawsze kończy się przeprowadzeniem szczegółowych testów mających za zadanie odpowiedzieć na pytanie, czy proces technologiczny został przeprowadzony w sposób właściwy.
REGENERACJA KONWERTERA BIAŁYSTOK - NAPRAWA SPRZĘGŁA HYDROKINETYCZNEGO

O ile martwi Cię stan konwertera – sprzęgła hydrokinetycznego w Twoim samochodzie, to z całą pewnością możesz skontaktować się z naszym zakładem regeneracji i naprawy części samochodowych.

Działamy na terenie całego kraju i oferujemy wiele różnych wariantów oraz sposobów rozwiązania kłopotu z Twoim konwerterem. Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń, a z pewnością odpowiemy na wszystkie kluczowe kwestie nurtujące Cię w kwestii napraw konwerterów.
Każdy kierowca doskonale wie, że energia umożliwiająca jazdę samochodu przekazywana jest z silnika na skrzynię biegów za pomocą sprzęgła – tak dzieje się oczywiście w autach wyposażonych w manualną skrzynię biegów.

W przypadku skrzyń automatycznych, które nie mają klasycznego sprzęgła stosowane jest jedno urządzenie, które jednak nosić może różne nazwy:

- konwerter momentu obrotowego,
- sprzęgło hydrokinetyczne,
- konwerter.
Zastanawiasz się,

gdzie w Białymstoku zregenerować konwerter

?

Odpowiedź jest prosta. Właśnie u nas!
Zapraszamy do współpracy warsztaty z terenu całego kraju. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy i możliwość regeneracji szeregu innych podzespołów w naszych zakładach. Zapraszamy szczególnie z miast:


Sejny, Brańsk, Zambrów, Suwałki, Białystok, Sokółka, Ciechanowiec, Rajgród, Nowogród, Knyszyn, Augustów, Dąbrowa-Białostocka, Łomża, Stawiski, Szczuczyn, Siemiatycze, Korycin, Wysokie-Mazowieckie, Hajnówka, Suchowola, Bielsk-Podlaski, Grajewo, Goniądz, Kolno, Tykocin

Dzięki nam Twój konwerter szybko wróci do pełnej sprawności, a jego żywotność będzie zbliżona do trwałości nowego fabrycznie sprzęgła hydrokinetycznego
zdemontowany i rozłożony konwerter
konwerter po regeneracji wymaga wyważenia
konwerter podczas prac naprawczych w naszej firmie
podczas naprawy tarcze cierne są wymieniane na nowe
w czasie regeneracji tarcze są wymieniane
każdy konwerter po regeneracji jest testowany pod kątem szczelności
wszelkie prace naprwcze wykonujemy na specjalistycznym sprzęcie
tarcze konwertera są podczas regeneracji zgrzewane na specjalnej maszynie
wnętrze konwertera jest zawsze czyszczone podczas regenerowania
konwerter przed demontażem jest sprawdzany pod kątem uszkodzeń
niezbędne elementy konwertera są wymieniane na nowe
przed montażem konwertery są sprawdzane i testowane
przed wyważeniem konwertery są montowane i kontrolowane
rehenerację konwerterów wykonują specjaliści
szczelność każdego konwertera jest sprawdzana po montażu
w trakcie demontażu konwertera sa usuwane śruby mocujące obudowę
elementy wyeksploatowane są zastępowane nowymi
w trakcie regenerowania wymieniane są łożyska sprzęgła
przed złożeniem każdy konwerter jest sprawdzany i kontrolowany
olej przekładniowy po regeneracji zawsze musi zostać wymieniony
przed regeneracją czyści się konwertery w celu oceny ich stanu technicznego
Aquaress 2015