REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO BIELSKO-BIAŁA

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.

Regeneracja koła dwumasowego Bielsko-BiałaGdy mechanik stwierdzi, że układ sprzęgła w naszym aucie wymaga wymiany to pamiętajmy, że jedyne dwa rozsądne wyjścia to

regeneracja koła dwumasowego

dotychczas posiadanego lub kupno części nowej.

Z wielu powodów nie warto jest nabywać dwumasy używanej. Po pierwsze, może ona pochodzić z samochodu powypadkowego i jest ona uszkodzona mechanicznie wewnątrz, czego na pierwszy rzut oka nie widać. Po drugie, może ona pochodzi z samochodu o znacznie większym przebiegu, niż nasz i w związku z tym jej stan techniczny jest gorszy, niż naszej dotychczas posiadanej dwumasy.

Kupiona używana część mogła być po zdemontowaniu z auta poprzedniego przechowywana w niekorzystnych warunkach atmosferycznych i w jej wnętrzu pojawiła się już korozja, która będzie się rozwijać.

Wszystko to powoduje, że nabycie dwumasy używanej jest bardzo ryzykowne i nie wiadomo, czy po kilku dniach lub tygodniach od zamontowania jej w samochodzie nie pojawi się znowu konieczność interwencji mechanika.

Regeneracja koła dwumasowego ma szereg plusów, spośród których możemy wymienić gwarancję, atrakcyjną cenę oraz odzyskanie przez dwumasę pełnych walorów użytkowych. Czynniki te powinny przekonać każdego, kto rozważa choćby przez chwilę opcje kupna części używanej.

Jeżeli Bielsko-Biała jest miejscem Twojego zamieszkania i

regeneracja koła dwumasowego

w przypadku Twojego samochodu powinna zostać zrealizowana, to dobra informacja jest taka, że właśnie w Twoim mieście zlokalizowany jest punkt przyjmowania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej.

Dodatkowo, jeżeli pozwoli na to czas i odległość nie będzie zbyt duża, można samodzielnie przyjechać do naszego zakładu ze swoją zdemontowaną dwumasę. Wariant ten ma taką zaletę, że w sytuacji, gdy dokładnie takie samo koło dwumasowe będziemy mieli na półce w magazynie części zregenerowanych, to Twoja wizyta w naszym zakładzie potrwa tylko kilka minut. Uzyskasz od nas już zregenerowaną dwumasę, a Twój podzespół zostawisz nam na wymianę.

Wszelkie szczegóły całej operacji można uzyskać pod podanym na stronie numerem telefonu, gdzie nasi specjaliści udzielą wszelkich wymaganych w tym zakresie informacji.
  • zregenerowane koło dwumasowe 4

tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011