REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO BRZEG

tel. 607 706 509
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Posiadamy liczne warsztaty, dzięki czemu nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego jest podobna do żywotności fabrycznie nowego podzespołu.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła, dociski i wysprzęgliki.

Przedstawimy Ci prawdopodobnie najatrakcyjniejszą ofertę na rynku!

Regeneracja koła dwumasowego BrzegOferowana przez nas

regeneracja koła dwumasowego

jest dedykowana wszystkim posiadaczom samochodów mających manualne skrzynie biegów. W układzie sprzęgła znajdziemy oprócz koła dwumasowego również tarczę, docisk oraz wysprzęglik. Jedynie nienaganna praca tych wymienionych komponentów jest gwarancją poprawnej pracy całego układu sprzęgła. Jeżeli zatem stwierdzisz, że dwumasa Twojego auta kwalifikuje się do regeneracji, to również warto jest zwrócić uwagę na pozostałe wymienione przed chwilą przez nas elementy. Regeneracja tarczy sprzęgła wiąże się z nabiciem na nią nowych okładzin, regeneracja docisku oznacza usunięcie nierówności z jego powierzchni ciernej, a w przypadku wysprzęglika wiąże się natomiast z wymianą łożyska i uszczelnień. Jeżeli Twój mechanik zdemontował dwumasę, to proponujemy, aby przed przygotowaniem przesyłki z dwumasą również zastanowić się, czy i te pozostałe elementy nie wymagają uwagi specjalistów. Najlepszym rozwiązaniem będzie zapakowanie całości i dostarczenie do nas, a nasi fachowcy wydadzą opinię, czy oprócz dwumasy również inne elementy należy regenerować. Nie musisz obawiać się, że cokolwiek zrobimy bez Twojej wiedzy, gdyż w przypadku, gdy okaże się, że również inne elementy trzeba regenerować, zostaniesz o tym poinformowany i podejmiesz decyzję. Jeżeli twierdzisz, że nie chcesz regenerować tarczy, docisku bądź wysprzęglika, to my postąpimy zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

W sytuacji, gdy masz wątpliwości, czy

regeneracja koła dwumasowego

powinna być połączona również ze zregenerowaniem innych elementów, to trzeba pamiętać o tym, iż podczas pracy w dosyć ciężkich warunkach, na jakie narażony jest układ przeniesienia napędu również i pozostałe elementy oprócz dwumasy ulegają zużyciu mechanicznemu. Jeżeli Twoje elementy tworzące układ sprzęgła z wyjątkiem dwumasy były relatywnie niedawno wymieniane, to być może, że faktycznie nie wymagają one interwencji specjalistów. Jeżeli natomiast nie pamiętasz, kiedy elementy te były wymieniane lub ewentualnie czynność ta miała miejsce bardzo dawno temu, to z dużą dozą prawdopodobieństwa można przypuszczać, że oprócz dwumasy również i one będą już mocno wyeksploatowane. Z tego właśnie względu warto również i je poddać regeneracji, choćby z uwagi na to, że demontaż układu sprzęgła oznacza konieczność wyjęcia skrzyni biegów, co wiąże się z określonymi wydatkami. Gdy teraz zdecydujesz się na zregenerowanie dwumasy, a zostawisz w dotychczasowym stanie pozostałe elementy sprzęgła, to może okazać się już wkrótce po kilku miesiącach, że musisz znowu ponieść koszt związany z wyjęciem skrzyni biegów i regeneracją lub wymianą tarczy sprzęgła i docisku lub wysprzęglika. Warto jest zatem mieć na uwadze nasze sugestie i dla własnego dobra rozważyć regenerację całego zestawu sprzęgła.
  • wybierak w kole dwumasowym
© 2011 by "Aquaress"   -   All Rights reserved