REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO BRZESKO

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.

Regeneracja koła dwumasowego BrzeskoOferowana w naszym zakładzie centralnym

regeneracja koła dwumasowego

jest zabiegiem składających się z kilku etapów. W pierwszej kolejności wszystkie trafiające do nas dwumasy poddawane są inspekcji wizualnej. Chodzi tutaj o ocenę stanu obudowy, aby sprawdzić, czy na tej właśnie obudowie nie ma żadnych uszkodzeń mechanicznych w postaci pęknięć, czy odkształceń. Ponieważ do dalszego etapu wykorzystujemy tylko i wyłącznie obudowę starego koła, dlatego musi ona być dobrym stanie. Dalszym krokiem jest wymiana elementów znajdujących się wewnątrz koła dwumasowego. Wszystkie sprężyny, łożyska ślizgowe i inne elementy zastępujemy częściami fabrycznie nowymi. Ostatnim elementem jest precyzyjne wyważenie dwumasy, która podczas pracy w samochodzie wykonuje ruch obrotowy, co oznacza, że gdyby rozłożenie masy nie było idealnie równomierne, to takie koło mogłoby podczas pracy ulec uszkodzeniu. Dopiero prawidłowo wyważona dwumasa otrzymuje gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów i może być oddana Klientowi.

Gdy okaże się, że

regeneracja koła dwumasowego

Twojego samochodu jest konieczna, proponujemy w pierwszej kolejności skontaktować się z naszymi specjalistami, którzy pomogą wybrać najbardziej właściwy i wygodny dla Państwa wariant realizacji usługi. Każdego z naszych Klientów traktujemy w sposób indywidualny i w związku z tym oferujemy różne warianty realizacji naszej usługi. Liczna grupa kierowców wybiera wizytę w którymś z naszych warsztatów partnerskich zlokalizowanych w pobliżu miejsca swojego zamieszkania. Tam dokonywane są czynności diagnostyczne i ewentualny demontaż i montaż dwumasy na potrzeby naszej regeneracji. Ponieważ na rynku regeneracyjnym działamy już od bardzo długiego okresu czasu, dlatego sieć naszych warsztatów jest rozmieszczona na terenie całego kraju i najprawdopodobniej któryś z tych warsztatów, a może nawet i kilka z nich będzie położonych blisko miejsca Twojego zamieszkania. Dzięki temu nie będziesz musiał nigdzie daleko jeździć i martwić się jak problem rozwiązać. Wszelkie dalsze szczegóły z tym związane można uzyskać pod podanym na stronie numerem telefonu u naszych specjalistów.

tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011