REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO BRZESKO

tel. 607 706 509
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Posiadamy liczne warsztaty, dzięki czemu nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego jest podobna do żywotności fabrycznie nowego podzespołu.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła, dociski i wysprzęgliki.

Przedstawimy Ci prawdopodobnie najatrakcyjniejszą ofertę na rynku!

Regeneracja koła dwumasowego BrzeskoOferowana w naszym zakładzie centralnym

regeneracja koła dwumasowego

jest zabiegiem składających się z kilku etapów. W pierwszej kolejności wszystkie trafiające do nas dwumasy poddawane są inspekcji wizualnej. Chodzi tutaj o ocenę stanu obudowy, aby sprawdzić, czy na tej właśnie obudowie nie ma żadnych uszkodzeń mechanicznych w postaci pęknięć, czy odkształceń. Ponieważ do dalszego etapu wykorzystujemy tylko i wyłącznie obudowę starego koła, dlatego musi ona być dobrym stanie. Dalszym krokiem jest wymiana elementów znajdujących się wewnątrz koła dwumasowego. Wszystkie sprężyny, łożyska ślizgowe i inne elementy zastępujemy częściami fabrycznie nowymi. Ostatnim elementem jest precyzyjne wyważenie dwumasy, która podczas pracy w samochodzie wykonuje ruch obrotowy, co oznacza, że gdyby rozłożenie masy nie było idealnie równomierne, to takie koło mogłoby podczas pracy ulec uszkodzeniu. Dopiero prawidłowo wyważona dwumasa otrzymuje gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów i może być oddana Klientowi.

Gdy okaże się, że

regeneracja koła dwumasowego

Twojego samochodu jest konieczna, proponujemy w pierwszej kolejności skontaktować się z naszymi specjalistami, którzy pomogą wybrać najbardziej właściwy i wygodny dla Państwa wariant realizacji usługi. Każdego z naszych Klientów traktujemy w sposób indywidualny i w związku z tym oferujemy różne warianty realizacji naszej usługi. Liczna grupa kierowców wybiera wizytę w którymś z naszych warsztatów partnerskich zlokalizowanych w pobliżu miejsca swojego zamieszkania. Tam dokonywane są czynności diagnostyczne i ewentualny demontaż i montaż dwumasy na potrzeby naszej regeneracji. Ponieważ na rynku regeneracyjnym działamy już od bardzo długiego okresu czasu, dlatego sieć naszych warsztatów jest rozmieszczona na terenie całego kraju i najprawdopodobniej któryś z tych warsztatów, a może nawet i kilka z nich będzie położonych blisko miejsca Twojego zamieszkania. Dzięki temu nie będziesz musiał nigdzie daleko jeździć i martwić się jak problem rozwiązać. Wszelkie dalsze szczegóły z tym związane można uzyskać pod podanym na stronie numerem telefonu u naszych specjalistów.
  • wybierak w kole dwumasowym
  • naprawa koła dwumasowego Brzesko
regeneracja dwumasy Brzesko
dwumasy Brzesko
docisk sprzęgła regeneracja Brzesko
regeneracja kół dwumasowych Brzesko
tarcze sprzęgła regeneracja Brzesko
Brzesko naprawa kół dwumasowych
Brzesko koła dwumasowe
Brzesko naprawa kół dwumasowych
© 2011 by "Aquaress"   -   All Rights reserved