REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO BYDGOSZCZ

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.
Regeneracja koła dwumasowego to operacja dość złożona i wymagająca zastosowania specjalistycznych maszyn i urządzeń. Jej przebieg przybliżamy naszym Klientom na naszych stronach.
Nasi Klienci i osoby mające w perspektywie zabieg, jakim jest regeneracja koła dwumasowego zamieszkujący

Bydgoszcz

i inne lokalizacje na terenie woj. kujawsko-pomorskiego, takie jak np.:

Toruń Włocławek Nakło Mrocza Sępólno Krajeńskie Kamień Krajeński Koronowo Tuchola Chełmno Świecie Grudziądz Łasin Solec Kujawski Kcynia Szubin Łabiszyn Więcbork Warlubie Chełmża Kowalewo Pomorskie Brodnica Rypin Ciechocinek Lipno Skępe Dobrzyń Kowal Lubień Kujawski Lubraniec Piotrków Kujawski Izbica Kujawska Inowrocław Pakość Janikowo Mogilno Strzelno Kruszwica Radziejów Żnin

często zadają nam pytanie, jak wygląda proces naprawy dwumasy. Otóż jest to zabieg bardzo pracochłonny i wymagający zastosowania specjalistycznych maszyn i urządzeń. Nie jest możliwa właściwa regeneracja bez posiadania tych właśnie zasobów i specjalistycznej wiedzy oraz doświadczenia.

Regeneracja koła dwumasowego BydgoszczW pierwszej więc kolejności

koło dwumasowe

jest demontowane na tzw. części pierwsze. Wszystkie podzespoły stanowiące wnętrze dwumasy są zastępowane przez części nowe, wykonane z wysokiej jakości materiałów, a obudowa koła przechodzi przez szczegółową inspekcję celem określenia jej stanu. Jeśli nie ma ona pęknięć, śladów wytarcia lub innych poważnych usterek jest ona wykorzystywana w regeneracji.

Zastąpienie wszystkich zużytych części wewnętrznych fabrycznie nowymi jest podyktowane faktem, że na nasze koła dwumasowe po regeneracji udzielamy gwarancji bez limitu kilometrów – w związku z tym nie zastanawiamy się, czy któryś z podzespołów nadaje się do dalszego użytkowania, czy może wymaga już wymiany – my wymieniamy WSZYSTKIE na nowe, dzięki czemu mamy pewność solidnie i profesjonalnie wykonanej usługi.

W dalszej kolejności koło dwumasowe jest zespalane (dokładniej mówiąc zespalane są ze sobą dwie masy tworzące koło), a w późniejszym etapie dwumasa podlega szlifowaniu (powierzchnia cierna), tak aby powierzchnia styku przenosząca obciążenie była idealnie płaska. Następny etap regeneracji koła dwumasowego to jego wyważenie na specjalistycznej maszynie. Proces ten jest szalenie ważny w całej naprawie, albowiem dwumasa podczas pracy nieustannie obraca się ze zmiennymi prędkościami i ewentualne nierównomierne rozłożenie masy koła przyczyniałoby się do szybkiego uszkodzenia koła lub ewentualnie innych podzespołów. Tak naprawione koło przechodzi ostateczny proces kontroli jakości i trafia do klienta.

Tak więc, jeśli interesuje Cię

regeneracja koła dwumasowego

, zamieszkujesz

Bydgoszcz

lub inne miasto w woj. kujawsko-pomorskim zadzwoń do nas i poznaj szczegóły całego przedsięwzięcia naprawy koła w Twoim samochodzie.
Godzina przyjazdu kuriera jest uzależniona od miejsca odbioru paczki. By mieć pewność, iż przedstawiciel firmy spedycyjnej będzie mógł Państwa odwiedzić w dogodnym dla Państwa  czasie prosimy o kontakt z nami.

tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011