REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO BYDGOSZCZ

Regeneracja koła dwumasowego to operacja dość złożona i wymagająca zastosowania specjalistycznych maszyn i urządzeń. Jej przebieg przybliżamy naszym Klientom na naszych stronach.

Regeneracja koła dwumasowego BydgoszczW pierwszej więc kolejności koło dwumasowe jest demontowane na tzw. części pierwsze. Wszystkie podzespoły stanowiące wnętrze dwumasy są zastępowane przez części nowe, wykonane z wysokiej jakości materiałów, a obudowa koła przechodzi przez szczegółową inspekcję celem określenia jej stanu. Jeśli nie ma ona pęknięć, śladów wytarcia lub innych poważnych usterek jest ona wykorzystywana w regeneracji.

Zastąpienie wszystkich zużytych części wewnętrznych fabrycznie nowymi jest podyktowane faktem, że na nasze koła dwumasowe po regeneracji udzielamy gwarancji bez limitu kilometrów – w związku z tym nie zastanawiamy się, czy któryś z podzespołów nadaje się do dalszego użytkowania, czy może wymaga już wymiany – my wymieniamy WSZYSTKIE na nowe, dzięki czemu mamy pewność solidnie i profesjonalnie wykonanej usługi.

W dalszej kolejności koło dwumasowe jest zespalane (dokładniej mówiąc zespalane są ze sobą dwie masy tworzące koło), a w późniejszym etapie dwumasa podlega szlifowaniu (powierzchnia cierna), tak aby powierzchnia styku przenosząca obciążenie była idealnie płaska. Następny etap regeneracji koła dwumasowego to jego wyważenie na specjalistycznej maszynie. Proces ten jest szalenie ważny w całej naprawie, albowiem dwumasa podczas pracy nieustannie obraca się ze zmiennymi prędkościami i ewentualne nierównomierne rozłożenie masy koła przyczyniałoby się do szybkiego uszkodzenia koła lub ewentualnie innych podzespołów. Tak naprawione koło przechodzi ostateczny proces kontroli jakości i trafia do klienta.

Tak więc, jeśli interesuje Cię

regeneracja koła dwumasowego

, zamieszkujesz

Bydgoszcz

lub inne miasto w woj. kujawsko-pomorskim zadzwoń do nas i poznaj szczegóły całego przedsięwzięcia naprawy koła w Twoim samochodzie.
Nasi Klienci i osoby mające w perspektywie zabieg, jakim jest regeneracja koła dwumasowego zamieszkujący

Bydgoszcz

i inne lokalizacje na terenie woj. kujawsko-pomorskiego, takie jak np.:

Toruń Włocławek Nakło Mrocza Sępólno Krajeńskie Kamień Krajeński Koronowo Tuchola Chełmno Świecie Grudziądz Łasin Solec Kujawski Kcynia Szubin Łabiszyn Więcbork Warlubie Chełmża Kowalewo Pomorskie Brodnica Rypin Ciechocinek Lipno Skępe Dobrzyń Kowal Lubień Kujawski Lubraniec Piotrków Kujawski Izbica Kujawska Inowrocław Pakość Janikowo Mogilno Strzelno Kruszwica Radziejów Żnin

często zadają nam pytanie, jak wygląda proces naprawy dwumasy.

Otóż jest to zabieg bardzo pracochłonny i wymagający zastosowania specjalistycznych maszyn i urządzeń. Nie jest możliwa właściwa regeneracja bez posiadania tych właśnie zasobów i specjalistycznej wiedzy oraz doświadczenia.