REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO BYTOM

tel. 607 706 509
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Posiadamy liczne warsztaty, dzięki czemu nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego jest podobna do żywotności fabrycznie nowego podzespołu.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła, dociski i wysprzęgliki.

Przedstawimy Ci prawdopodobnie najatrakcyjniejszą ofertę na rynku!

Regeneracja koła dwumasowego BytomDosyć liczne grono naszych Klientów stanowią kierowcy, którzy w momencie problemów z kołem dwumasowym w swoim aucie zdecydowali się na zakup podzespołów używanego i w związku z tym już po kilku tygodniach znowu muszą borykać się z problemem sprzęgła w aucie.

Regeneracja koła dwumasowego

i zakup części nowej to jedyne dwa dobre rozwiązania tego problemu. Konieczność zdemontowania dwumasy wiąże się z wymontowanie skrzyni biegów, co z kolei rodzi określone koszty.

Jeżeli założymy używane koło dwumasowe i po kilku dniach lub tygodniach ono także będzie wymagało interwencji specjalistów, to koszt demontażu skrzyni biegów poniesie kierowca ponownie.

Tymczasem okazuje się, że są znacznie lepsze rozwiązania, niż nabywanie podzespołów na szrocie, o niewiadomym pochodzeniu i nieznanym stanie technicznym. Przykładem takiego działania może być proponowana przez nas regeneracja koła dwumasowego i towarzyszących mu elementów, takich jak tarcza sprzęgła, docisk oraz wysprzęglik.

Rozwiązania te są pewne, na gwarancji, dające możliwość cieszenie się sprawnym autem w zakresie sprzęgła przez bardzo długi okres czasu.

W przypadku, gdy zamieszkujesz Bytom i

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim aucie powinna zostać wykonana, to oczywiście w pierwszej kolejności należy w warsztacie podzespół ten zdemontować. Drugim krokiem jest dostarczenie go do naszego zakładu centralnego. W tym celu można odwiedzić nas osobiście, albo skorzystać z usług firmy kurierskiej.

Jak widzimy, dystans tym nie jest duży i w wielu przypadkach rozwiązanie w postaci samodzielnej wizyty w tym punkcie będzie atrakcyjną formą dla naszego Klienta. Oprócz tego, jeżeli nie mamy czasu na jeżdżenie do Katowic, można zamówić kuriera, który odbierze prawidłowo zapakowaną przesyłkę bezpośrednio we wskazanej przez Państwa lokalizacji, którą także może być warsztat dokonujący demontaż oraz montaż dwumasy na potrzeby naszych czynności naprawczych.

Wszelkie szczegóły i informacje uzyskacie Państwu u naszych specjalistów pod podanym na stronie numerem telefonu.
  • zregenerowane koło dwumasowe 4
  • naprawa koła dwumasowego Bytom
© 2011 by "Aquaress"   -   All Rights reserved