REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO CHOJNICE

tel. 607 706 509
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Posiadamy liczne warsztaty, dzięki czemu nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego jest podobna do żywotności fabrycznie nowego podzespołu.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła, dociski i wysprzęgliki.

Przedstawimy Ci prawdopodobnie najatrakcyjniejszą ofertę na rynku!

Regeneracja koła dwumasowego ChojniceJeżeli zamieszkujesz Chojnice i

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie jest przedmiotem Twojego zainteresowania, proponujemy zapoznać się z naszą propozycją, gdyż przywraca ona każdej dwumasie, która trafia do nas pełne walory użytkowe. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu jest gwarancja, która przypadku niektórych modeli obejmuje okres nawet 24 miesięcy, bez żadnego limitu przejechanych tym okresie kilometrów. Nasze usługi realizujemy nie tylko na rzecz kierowców indywidualnych, ale również firm transportowych, flot firmowych, warsztatów samochodowych oraz, co warto podkreślić, autoryzowanych serwisów znanych na polskim rynku marek samochodowych.

Działamy już od ponad 15 lat i wszelkie czynności wykonujemy w sposób należyty, gdyż posiadamy bardzo doświadczony i wykwalifikowany personel, bardzo dobrze wyposażony park maszynowy, części zamienne i do wszystkich wykonywanych operacji zaopatrujemy się dokładnie u tych producentów, u których nabywają podzespoły wytwórcy kół dwumasowych.

Wykonywane przez nas zabiegi popularnie określane są mianem regeneracji. Uważamy, że bardziej precyzyjnym określeniem byłoby miano rekonstrukcji. Wynika to z tego, że podczas naszych procesów technologicznych wymieniamy wszystkie w wewnętrzne elementy i zastępujemy je fabrycznie nowymi.

Ze starej dwumasy, tak na dobrą sprawę, wykorzystujemy wyłącznie obudowę, pod warunkiem, że nie jest ona uszkodzona, to znaczy nie ma żadnych pęknięć, ani jakichkolwiek innych odkształceń mechanicznych.

Dzięki takiemu podejściu, na każde koło dwumasowe opuszczające warsztat, jesteśmy w stanie udzielić gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów, na okres dwunastu miesięcy, a przypadku niektórych modeli samochodów, nawet na 24 miesiące.

Tak więc, jeżeli zamieszkujesz Chojnice i

regeneracja koła dwumasowego

jest w obszarze Twojego zainteresowania, proponujemy skontaktować się z nami, aby uzyskać wszystkie niezbędne informacje.
  • regeneracja koła dwumasowego Chojnice
  • naprawa koła dwumasowego Chojnice
© 2011 by Aquaress   -   All Rights reserved