REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO CHOJNICE

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.

Regeneracja koła dwumasowego ChojniceJeżeli zamieszkujesz Chojnice i

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie jest przedmiotem Twojego zainteresowania, proponujemy zapoznać się z naszą propozycją, gdyż przywraca ona każdej dwumasie, która trafia do nas pełne walory użytkowe. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu jest gwarancja, która przypadku niektórych modeli obejmuje okres nawet 24 miesięcy, bez żadnego limitu przejechanych tym okresie kilometrów. Nasze usługi realizujemy nie tylko na rzecz kierowców indywidualnych, ale również firm transportowych, flot firmowych, warsztatów samochodowych oraz, co warto podkreślić, autoryzowanych serwisów znanych na polskim rynku marek samochodowych.

Działamy już od ponad 15 lat i wszelkie czynności wykonujemy w sposób należyty, gdyż posiadamy bardzo doświadczony i wykwalifikowany personel, bardzo dobrze wyposażony park maszynowy, części zamienne i do wszystkich wykonywanych operacji zaopatrujemy się dokładnie u tych producentów, u których nabywają podzespoły wytwórcy kół dwumasowych.

Wykonywane przez nas zabiegi popularnie określane są mianem regeneracji. Uważamy, że bardziej precyzyjnym określeniem byłoby miano rekonstrukcji. Wynika to z tego, że podczas naszych procesów technologicznych wymieniamy wszystkie w wewnętrzne elementy i zastępujemy je fabrycznie nowymi.

Ze starej dwumasy, tak na dobrą sprawę, wykorzystujemy wyłącznie obudowę, pod warunkiem, że nie jest ona uszkodzona, to znaczy nie ma żadnych pęknięć, ani jakichkolwiek innych odkształceń mechanicznych.

Dzięki takiemu podejściu, na każde koło dwumasowe opuszczające warsztat, jesteśmy w stanie udzielić gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów, na okres dwunastu miesięcy, a przypadku niektórych modeli samochodów, nawet na 24 miesiące.

Tak więc, jeżeli zamieszkujesz Chojnice i

regeneracja koła dwumasowego

jest w obszarze Twojego zainteresowania, proponujemy skontaktować się z nami, aby uzyskać wszystkie niezbędne informacje.
  • regeneracja koła dwumasowego Chojnice

tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011