REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO CHORZÓW

tel. 607 706 509
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Posiadamy liczne warsztaty, dzięki czemu nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego jest podobna do żywotności fabrycznie nowego podzespołu.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła, dociski i wysprzęgliki.

Przedstawimy Ci prawdopodobnie najatrakcyjniejszą ofertę na rynku!

Regeneracja koła dwumasowego ChorzówInterwencja mechanika zmierzająca do zdemontowania z samochodu koła dwumasowego wiąże się z koniecznością wyjęcia skrzyni biegów i poniesienia w określonych związanych z tym kosztów.

Regeneracja koła dwumasowego

jest z całą pewnością rozwiązaniem o wiele bardziej korzystnym, niż zakup podzespołu używanego, co wynika z faktu, iż dwumasa używana najczęściej nadaje się tylko i wyłącznie na złom, a nie do tego, aby zainstalować ją w naszym samochodzie.

Przekonaliśmy się już o tym wielokrotnie, gdy przyjeżdżali do nas Klienci, którzy zamontowali używaną dwumasę i już po krótkim okresie nie nadawała się ona do jeżdżenia.

Pamiętajmy, że regeneracja koła dwumasowego i zakup części nowej to jedyne dwa rozsądnego rozwiązania w tym zakresie i nie warto jest eksperymentować z zakupem części używanych, albowiem ucierpi na tym tylko i wyłącznie kieszeń kierowcy. Mechanik zarobi dwukrotnie, skorzysta także sprzedawca używanego złomu, a właściciel samochodu dwa razy wyda pieniądze na demontaż i montaż skrzyni oraz na usunięcie problemu z kołem.

Jeżeli zamieszkujesz Chorzów i chcesz swój podzespół dostarczyć do regeneracji w naszym zakładzie centralnym, możesz skorzystać z kilku wariantów przeprowadzenia tej właśnie czynności. Najprostsze jest zamówienie kuriera, który przyjedzie pod wskazaną lokalizację i podzespół od nas zabierze, a po zrealizowaniu przez nas czynności regeneracyjnych dostarczy z powrotem do dowolnie wskazanego przez kontrahenta miejsca.

Oprócz tego mamy możliwość samodzielnego dostarczenia swojego podzespołu do punktu przyjmowania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej. Jest on umiejscowiony w Katowicach, a droga z Chorzowa nie powinna zająć dużo czasu.

Oczywiście można także samemu przyjechać do naszego zakładu centralnego ze swoim podzespołem, lecz niestety w niektórych przypadkach z uwagi na odległość nie będzie to dobre rozwiązanie. Aby mieć pełną orientację w możliwościach skorzystania z naszych usług regeneracyjnych proponujemy skontaktować się z naszymi specjalistami pod podanym na stronie numerem telefonu.
  • zregenerowane koło dwumasowe 4
  • naprawa koła dwumasowego Chorzów
© 2011 by "Aquaress"   -   All Rights reserved