REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO CHOSZCZNO

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.

Regeneracja koła dwumasowego ChoszcznoWielu naszych Klientów, których samochód ma przebieg zbliżony do wartości około 200 000 km interesuje się tematem, jakim jest

regeneracja koła dwumasowego

. Przebieg ten jest średnią wartością, przy której czynność ta na ogół jest w naszym zakładzie wykonywana. Oczywiście zdarzają się przypadki zarówno znacznie niższych przebiegów, jak i sytuacji, w których pojazd przejechał znacznie więcej kilometrów, niż wskazana wartość. Bardzo istotnym czynnikiem wpływającym na żywotność każdej dwumasy jest styl jazdy kierowcy. Z całą pewnością takie negatywne zachowania, jak przeciążanie samochodu ponad normy dopuszczalne przez producenta, ruszanie z piskiem opon, czy też strzelanie ze sprzęgła w znacznym stopniu wpływają na skrócenie żywotności tego podzespołu. Koło dwumasowe łączy jednostkę napędową i skrzynię biegów, a podczas swojej pracy przenosi bardzo duże obciążenia. Gdy zależy nam na dużej żywotności tego podzespołu powinniśmy wspomnianych powyżej niekorzystnych dla układu przeniesienia napędu zachowań unikać. Dzięki temu komplet sprzęgła, a także szereg innych podzespołów z całą pewnością będą miały dłuższą żywotność. Na ogół samochody służbowe są znacznie bardziej narażone na szybsze wyeksploatowanie poszczególnych podzespołów, niż takie same samochody użytkowane przez kierowców indywidualnych. Dlaczego tak się dzieje z całą pewnością każdy czytający te informacje doskonale wie.

Jeśli masz wątpliwości, czy

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie jest czynnością, którą należy wykonać, to zachęcamy w pierwszej kolejności do kontaktu z naszymi specjalistami. Oczywiście jakakolwiek diagnoza na telefon nie jest możliwa, jednakże nasi specjaliści będą w stanie na podstawie kilku zadanych pytań wstępnie określić, czy istnieje duże ryzyko, iż to właśnie koło dwumasowe jest źródłem niepokojących kierowcę objawów. Naszych Klientów traktujemy w sposób indywidualny i mamy świadomość tego, że każdy przypadek jest inny. Dlatego właśnie oferujemy kilka różnych rozwiązań dotyczących możliwości przeprowadzenia naszych czynności regeneracyjnych. Wiążą się one z różnymi wariantami dostarczenia swojej dwumasy do naszego zakładu lub wykonaniem usługi w którymś z naszych warsztatów partnerskich zlokalizowanych w pobliżu miejsca zamieszkania Klienta. Ponieważ na rynku motoryzacyjnym działamy już od bardzo długiego okresu czasu, dlatego nasza jakość jest na bardzo wysokim poziomie, a rozwiązania logistyczne pozwalają naszym Klientom korzystać z wszelkich usług w sposób dla nich bardzo łatwy i wygodny. Efektem tego jest liczna sieć warsztatów samochodowych i serwisów autoryzowanych, które podczas naszej działalności nawiązały z nami współpracę i są z niej bardzo zadowolone.

tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011