REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO CZĘSTOCHOWA

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.

Regeneracja koła dwumasowego CzęstochowaKażdy komponent samochodowy pracujących w sposób mechaniczny wraz z upływem czasu zużywa się, przed co jego walory techniczne i użytkowe maleją, niekiedy wręcz uniemożliwiając dalsze użytkowanie tego podzespołów.

Regeneracja koła dwumasowego

jest zabiegiem mającym na celu przywrócenie dwumasie jej pierwotnych walorów i sprawności technicznej takiej, jaką mają podzespoły nowe.

Każdy chyba mam świadomość tego, iż trwałość poszczególnych podzespołów samochodowych wraz z upływem czasu ulega pogorszeniu. Mamy tutaj na myśli żywotność i jakość współcześnie produkowanych samochodów, dla których przebiegi kilkuset tysięcy uzyskiwane przez niegdyś produkowane autach obecnie mogą być tylko marzeniem.

W związku z powyższym, niektóre czynności o charakterze regeneracyjnym i naprawczym muszą być wykonywane przy o wiele niższym przebiegu, niż niegdyś. Oferowane usługi przez nasz zakład, to między innymi regeneracja koła dwumasowego oraz elementów układ sprzęgła tworzących, czyli tarczy sprzęgła, docisku oraz wysprzęglika. Na wszystkie prace udzielamy gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów w okresie jej trwania.

Jeżeli zamieszkujesz Częstochowę i

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie powinna zostać wykonana, to oczywiście pierwszym etapem całego procesu będzie zleceniem demontażu dwumasy w lokalnym warsztacie samochodowym.

Kolejnym krokiem będzie dostarczenie podzespołów do naszego zakładu centralnego, co można uczynić odwiedzając naszą firmę osobiście. W niektórych jednak przypadkach odległość i czas będą pewnego rodzaju przeszkodą i w takim przypadku można zamówić kuriera. Przyjedzie on pod dowolnie wskazaną lokalizację i przesyłkę z dwumasą zabierze.

Mieszkańcy Częstochowy mogą także odwiedzić punkt przyjmowania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej, a lokalizację tę zaznaczyliśmy na mapie tuż obok na naszej stronie. Najlepszym rozwiązaniem, jeżeli zdecydujemy się na skorzystanie z naszych usług będzie w pierwszej kolejności kontakt z naszymi specjalistami, którzy w zależności od Państwa sytuacji i bieżącego stanu samochodu doradzą i podpowiedzą, w jaki najprostszy dla Państwa sposób można będzie skorzystać z naszych usług.
  • zregenerowane koło dwumasowe 4

tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011