REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO CZŁUCHÓW

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.

Regeneracja koła dwumasowego CzłuchówWielu naszych klientów, którzy zamieszkują Człuchów i są zainteresowani usługą, którą jest

regeneracja koła dwumasowego

, zadają pytanie, czy warto jest kupić używane koło dwumasowe. Według naszej opinii i z wieloletniego doświadczenia wynika, że rozwiązanie takie nie jest korzystne dla posiadacza samochodu. W pierwszej kolejności musimy pamiętać, że używana dwumasa jest już w jakimś stopniu wyeksploatowana. Nie mamy także absolutnie żadnego pojęcia, jaki ma przebieg i jaki jest jej rzeczywisty stan techniczny. Kupno używanej dwumasy, to zakup kota w worku, albowiem bardzo często okazuje się, że część taka jest w znacznie gorszym stanie technicznym, niż nasze dotychczasowe koło dwumasowe.

Ewentualna gwarancja rozruchowa obejmuje, o ile w ogóle, tylko kilka dni, później natomiast jesteśmy zdani sami na siebie. Spotkaliśmy się z wieloma przypadkami, gdy kupiona używana część nie nadawała się nawet do montażu. W używanym kole nie jesteśmy w stanie ocenić, w jakiej kondycji jest jego wnętrze, czyli nie poznamy stanu technicznego elementów odpowiedzialnych za tłumienie drgań skrętnych.

Z wymienionych powyżej powodów, nabycie części używanej nie ma zbytnio sensu. Regeneracja koła dwumasowego oznacza odzyskanie przez nie pierwotnych parametrów technicznych i zdolności do tłumienia drgań skrętnych, czyli jeśli podstawowej funkcji.

Na takie koło zakład udziela dwunastu miesięcy gwarancji, bez limitu przejechanych w tym okresie kilometrów, co już samo w sobie świadczy o przydatności takiego podzespołu do wykorzystywania go w układzie napędowym naszego samochodu.

Decydując się na nasze usługi mamy całkowitą pewność, że dwumasa po wszystkich naszych procesach technologicznych będzie w stanie uzyskać przebieg podobny do takiego, jaki uzyskalibyśmy kupują część nową. Dodatkową korzyścią jest atrakcyjna cena.

Tak więc, jeżeli zamieszkujesz Człuchów i

regeneracja koła dwumasowego

znajduje się w obszarze Twoich zainteresowań, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

W Gdańsku przy ulicy Wodnika zlokalizowana jest firma kurierska, w której można nadać zapakowane koło dwumasowe do regeneracji w naszej firmie. Piszemy o tym, dlatego że w niektórych przypadkach istnieje opcja samodzielnego dostarczenia zapakowanej dwumasy do tego właśnie punktu.

Mamy na myśli tutaj szczególnie taką sytuację, gdzie zamówienie kuriera będzie zbyt późno, aby mógł on jeszcze tego samego dnia odebrać przesyłkę. W takim przypadku, szczególnie gdy zależy nam na czasie, warto jest pokonać zaznaczony dystans, aby przyspieszyć całą operację. Ma to miejsce szczególnie w odniesieniu do samochodów służbowych, dla których każdy dzień niesprawności do potencjalna strata.
  • regeneracja koła dwumasowego Człuchów

tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011