REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO GŁUBCZYCE

tel. 607 706 509
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Posiadamy liczne warsztaty, dzięki czemu nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego jest podobna do żywotności fabrycznie nowego podzespołu.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła, dociski i wysprzęgliki.

Przedstawimy Ci prawdopodobnie najatrakcyjniejszą ofertę na rynku!

Regeneracja koła dwumasowego GłubczyceOferowana przez nasz zakład

regeneracja koła dwumasowego

jest tylko jedną z szerokiego wachlarza proponowanych przez nas czynności regeneracyjnych. Oprócz tego naszym kontrahentom możemy zaproponować wykonanie regeneracji innych podzespołów takich, jak maglownice, konwertery, tarcze sprzęgła, dociski, pompy wspomagania, wysprzęgliki oraz przekładnie ślimakowe. To wszystko jest możliwe dzięki temu, że posiadamy bardzo bogaty park maszynowy umożliwiający wykonanie wielu złożonych procesów technologicznych. Dodatkowo możemy pochwalić się zatrudnianiem wysoko wykwalifikowanego personelu, czyli ludzi mających bardzo duże doświadczenie w przeprowadzanych czynnościach regeneracyjnych. Oprócz tego warto jest wspomnieć, że do wszelkich prac wykorzystujemy tylko i wyłącznie wysokiej jakości komponenty i części zamienne pochodzące od renomowanych wytwórców. Dzięki temu nawiązaliśmy współpracę nie tylko z licznymi warsztatami samochodowymi, ale również autoryzowanymi serwisami znanych w naszym kraju marek, które zlecają nam i powierzają wykonanie czynności regeneracyjnych w odniesieniu do wymienionych na wstępie przez nas podzespołów.

W przypadku, gdy okaże się, że

regeneracja koła dwumasowego

Twojego samochodu jest konieczna, proponujemy w pierwszej kolejności skontaktować się z naszymi specjalistami, którzy pomogą wybrać najbardziej właściwy i pasujący do Państwa oczekiwań wariant realizacji usługi. Każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny i mamy świadomość tego, że każda sytuacja może być inna. Z tego właśnie względu naszym kontrahentom dajemy różne możliwości do wyboru. Podstawowa kwestia związana z dostarczeniem swojego podzespołu do naszego zakładu centralnego wiąże się z tym, czy samochód jeszcze porusza się, czy też może element ten został zdemontowany. Jeżeli koło dwumasowe jest już wyjęte z samochodu, to należy dostarczyć je do nas osobiście lub skorzystać w tym celu z firmy kurierskiej współpracującej z nami. Jeżeli auto jeszcze jeździ, to możemy zaproponować takie rozwiązanie, że samochód Twój spędzi w warsztacie jedynie kilka godzin i jeszcze tego samego dnia wyjedzie z niego sprawny. Wszystko zależy oczywiście od konkretnego przypadku i dlatego właśnie zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.
  • wybierak w kole dwumasowym
© 2011 by "Aquaress"   -   All Rights reserved