REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO GRYFICE

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.

Regeneracja koła dwumasowego GryficeAby cieszyć się w pełni sprawnym samochodem niestety niekiedy pojawia się konieczność wykonania nieco poważniejszych czynności naprawczych.

Regeneracja koła dwumasowego

może być tego bardzo dobrym przykładem. Podzespół ten jest częścią pracującą w sposób mechaniczny i naturalną rzeczą jest stopniowe zużycie i wyeksploatowanie każdej dwumasy w trakcie użytkowania. Pracując w samochodzie koło dwumasowe przenosi znaczne obciążenia pomiędzy jednostką napędową i skrzynią biegów. Dwumasa narażona jest szczególnie mocno wtedy, gdy auto jest przeciążane ponad normy zalecane przez producenta i gdy kierowca w sposób nieumiejętny operuje pedałem sprzęgła. Gwałtowne ruszanie z piskiem i strzelanie ze sprzęgła są tego najczęstszymi przykładami. Jeżeli zależy nam na długiej żywotności naszego koła dwumasowego, to z całą pewnością takich negatywnych zachowań powinniśmy się wyzbyć. Przeciętna żywotność dwumasy to około 200 tysięcy km i jak już wspomnieliśmy styl jazdy może okres ten znacznie skrócić lub wydłużyć.

Gdy masz wątpliwości, czy

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie jest konieczna, to najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta u zaprzyjaźnionego mechanika lub odwiedzenie któregoś z naszych warsztatów partnerskich. Zdecydowana większa większości Klientów wybiera ten drugi wariant, gdyż nasze warsztaty są zlokalizowane praktycznie w każdym zakamarku naszego kraju, a specjaliści tam zatrudnieni doskonale znają tematykę układów przeniesienia napędu i budowy sprzęgieł. Dzięki temu można mieć absolutną pewność, że diagnoza w takim warsztacie partnerskim będzie adekwatna do rzeczywistości i kierowca będzie miał całkowitą pewność odnośnie tego, czy ewentualnie zaobserwowane symptomy mają swoje źródło w kole dwumasowym, czy też może to zupełnie inny podzespół jest ich powodem. Ponieważ każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny, dlatego zachęcamy do kontaktu z nami, a nasi specjaliści udzielą Państwu dalszych informacji w tym zakresie oraz pomogą wybrać najbardziej optymalny i wygodny dla Państwa wariant ewentualnej realizacji naszych czynności regeneracyjnych.

tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011