REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO JELENIA GÓRA

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.

Regeneracja koła dwumasowego Jelenia GóraBardzo rozsądną alternatywą jest

regeneracja koła dwumasowego

, tego które posiadamy w naszym aucie. W sytuacji, gdy zamieszkujesz Jelenią Górę lub inne okoliczne miejscowości, zapraszamy do naszego zakładu. Za rozwiązaniem takim przemawia wiele korzyści.

Po pierwsze, żywotność koła dwumasowego po regeneracji, zakładając dotychczasowy styl jazdy jest zbliżona do koła fabrycznie nowego. Po drugie, dwumasa po regeneracji odzyskuje w stu procentach swoje pierwotne walory użytkowe, czyli zdolność do tłumienia drgań skrętnych. Po trzecie, choć ten aspekt powinien mieć znaczenie drugorzędowe, to również na niego zwróćmy uwagę, a chodzi tu mianowicie o cenę regeneracji koła dwumasowego.

Otóż koszt ten jest niższy, niż zakup części nowej, a w niektórych przypadkach różnica ta jest bardzo duża. Zestawiając zatem korzyści z regeneracji koła dwumasowego i zakupu części używanej, wszystko przemawia za tym pierwszym rozwiązaniem.

Wbrew pozorom, koło dwumasowe jest elementem, o które każdy kierowca może samodzielnie dbać podczas jazdy tak, aby żywotność tego podzespołu była większa. W pierwszej kolejności pamiętajmy, że z reguły nasze cywilne auta nie są produkowane z zamysłem, aby ich właściciel ścigał się na ulicy z każdym, kogo zauważy.

Zbyt gwałtowna i dynamiczna jazda, poza zwiększaniem ryzyka w ruchu drogowym, nie przyczynia się absolutnie do wzrostu żywotności dwumasy, a jak się chyba dość łatwo domyślimy, zależność jest tutaj odwrotnie proporcjonalna. Innym aspektem, na który możemy zwrócić uwagę, to sposób, w jaki ruszamy spod świateł w ruchu miejskim.

Otóż tak zwane strzelanie ze sprzęgła powoduje, że koło musi przenieść w bardzo krótkim czasie ogromne obciążenie, co również wywiera na nie negatywny wpływ. Warto także pamiętać, aby nie przeciążać zbytnio samochodu poprzez przewożenie nadmiernej ilości ładunku lub osób, co szczególnie istotne jest w obszarach górskich, gdzie pokonywanie wzniesień wymaga od układu przeniesienia napędu szczególnie dużej wytrzymałości.

Wbrew panującym niekiedy opiniom, koła dwumasowe są montowane nie tylko w silnikach zasilanych olejem napędowym, ale i również w silnikach benzynowych. Dwumasa, jeśli jest nadmiernie wyeksploatowana i kwalifikuje się do wymiany, daje o tym znać użytkownikowi samochodu. Podczas uruchamiania silnika i jego gaszenia, do uszu kierowcy dochodzić mogą metaliczne odgłosy z okolic silnika i skrzyni biegów. Dla pewności warto wtedy sprawdzić u mechanika stan poduszek pod silnikiem i skrzynią biegów, a jeśli dźwięki te nadal występują, ryzyko konieczności wymiany lub regeneracji koła dwumasowego rośnie dość mocno. Innym charakterystycznym objawem są niepokojące odgłosy występujące podczas pracy silnika na wolnych obrotach, które ustępują, gdy obroty silnika zwiększymy. Naszą uwagę powinno zwrócić także szarpanie podczas próby delikatnego ruszania samochodem oraz drgania, które będziemy wyczuwać podeszwą buta przy delikatnym nacisku na sprzęgło.

Jeśli objawy powyższe są obserwowalne w Państwa samochodzie, a auto ma przebieg w zakresie 150-250 tysięcy kilometrów, niestety istnieje wysokie ryzyko, że koło dwumasowe kwalifikuje się do wizyty u fachowca. Mieszkańców Jeleniej Góry zainteresowanych

regeneracją kół dwumasowych

zapraszamy do korzystania z naszych usług.
  • regeneracja koła dwumasowego Jelenia Góra

Koło dwumasowe regeneracja Wrocław

Koło dwumasowe regeneracja Wałbrzych

Koło dwumasowe regeneracja Jelenia Góra

Koło dwumasowe regeneracja Legnica

Koło dwumasowe regeneracja Lubin

Koło dwumasowe regeneracja Oleśnica

Koło dwumasowe regeneracja Trzebnica

Koło dwumasowe regeneracja Dzierżoniów

Koło dwumasowe regeneracja Kłodzko

Koło dwumasowe regeneracja Zgorzelec

Koło dwumasowe regeneracja Głogów

Koło dwumasowe regeneracja Strzegom

Koło dwumasowe regeneracja Złotoryja

Koło dwumasowe regeneracja Lubań

Koło dwumasowe regeneracja Oława


tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011