KIELCE REGENERACJA KONWERTERA - SPRZĘGŁA HYDROKINETYCZNEGO

Kielce - regeneracja konwertera - naprawa sprzęgła hydrokinetycznegoWszystkim naszym odbiorcom oferujemy różne warianty realizacji usług. Jeżeli

regeneracja konwertera

, czyli sprzęgła hydrokinetycznego będzie konieczna, to w tym właśnie przypadku powinniśmy w pierwszej kolejności skontaktować się z naszymi specjalistami w celu wyboru najwłaściwszej dla danego i konkretnego przypadku opcji rozwiązaniu problemu.

Realizowane w naszym zakładzie centralnym pracę kończą się tym, że każdy trafiający do nas podzespół odzyskuje swoje pełne walory użytkowe i powraca do sprawności technicznej części fabrycznie nowej. Konwertery opuszczające nasz zakład mają również żywotność zbliżoną do żywotności podzespołu fabrycznie nowego. W każdym przypadku trafiający do nas konwerter w pierwszej kolejności jest diagnozowany pod kątem zaistniałych uszkodzeń lub symptomów wyeksploatowania.
W dalszej kolejności wymianie podlegają wszystkie elementy pracujące w sposób mechaniczny, które w trakcie pracy konwertera uległy uszkodzeniu lub wyeksploatowaniu. Bardzo istotnym elementem naszej usługi jest późniejsza szczegółowa kontrola oraz wyważanie konwertera. Bez tych dwóch elementów nie może być mowy, aby sprzęgło hydrokinetyczne mogłoby zostać odesłany do odbiorcy. Jedynie po pomyślnym przejściu wszystkich testów i po wyważeniu konwerter otrzymuje kartę gwarancyjną i jest oddawany odbiorcy.

W branży regeneracyjnej działamy już od bardzo długiego czasu, a naszymi Klientami są nie tylko odbiorcy indywidualni, ale także liczne warsztaty samochodowe oraz serwisy autoryzowane. Można być absolutnie pewnym tego, że

regeneracja konwertera

, czyli sprzęgła hydrokinetycznego realizowana w naszym zakładzie to seria profesjonalnie przeprowadzonych zabiegów technologicznych przywracających tym częściom walory techniczne podzespołów fabrycznie nowych.
REGENERACJA KONWERTERA KIELCE - NAPRAWA SPRZĘGŁA HYDROKINETYCZNEGO

O ile martwi Cię stan konwertera – sprzęgła hydrokinetycznego w Twoim samochodzie, to z całą pewnością możesz skontaktować się z naszym zakładem regeneracji i naprawy części samochodowych.

Działamy na terenie całego kraju i oferujemy wiele różnych wariantów oraz sposobów rozwiązania kłopotu z Twoim konwerterem. Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń, a z pewnością odpowiemy na wszystkie kluczowe kwestie nurtujące Cię w kwestii napraw konwerterów.
Każdy kierowca doskonale wie, że energia umożliwiająca jazdę samochodu przekazywana jest z silnika na skrzynię biegów za pomocą sprzęgła – tak dzieje się oczywiście w autach wyposażonych w manualną skrzynię biegów.

W przypadku skrzyń automatycznych, które nie mają klasycznego sprzęgła stosowane jest jedno urządzenie, które jednak nosić może różne nazwy:

- konwerter momentu obrotowego,
- sprzęgło hydrokinetyczne,
- konwerter.
Zastanawiasz się,

gdzie w Kielcach zregenerować konwerter

?

Odpowiedź jest prosta. Właśnie u nas!
Zapraszamy do współpracy warsztaty z terenu całego kraju. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy i możliwość regeneracji szeregu innych podzespołów w naszych zakładach. Zapraszamy szczególnie z miast:


Ostrowiec-Świętokrzyski, Tarłów, Skarżysko-Kamienna, Jędrzejów, Busko-Zdrój, Stąporków, Końskie, Sandomierz, Kielce, Włoszczowa, Chmielnik, Opatów, Pińczów, Koprzywnica, Starachowice, Ożarów, Staszów, Łagów, Szydłów

Dzięki nam Twój konwerter szybko wróci do pełnej sprawności, a jego żywotność będzie zbliżona do trwałości nowego fabrycznie sprzęgła hydrokinetycznego
zdemontowany i rozłożony konwerter
konwerter po regeneracji wymaga wyważenia
konwerter podczas prac naprawczych w naszej firmie
podczas naprawy tarcze cierne są wymieniane na nowe
w czasie regeneracji tarcze są wymieniane
każdy konwerter po regeneracji jest testowany pod kątem szczelności
wszelkie prace naprwcze wykonujemy na specjalistycznym sprzęcie
tarcze konwertera są podczas regeneracji zgrzewane na specjalnej maszynie
wnętrze konwertera jest zawsze czyszczone podczas regenerowania
konwerter przed demontażem jest sprawdzany pod kątem uszkodzeń
niezbędne elementy konwertera są wymieniane na nowe
przed montażem konwertery są sprawdzane i testowane
przed wyważeniem konwertery są montowane i kontrolowane
rehenerację konwerterów wykonują specjaliści
szczelność każdego konwertera jest sprawdzana po montażu
w trakcie demontażu konwertera sa usuwane śruby mocujące obudowę
elementy wyeksploatowane są zastępowane nowymi
w trakcie regenerowania wymieniane są łożyska sprzęgła
przed złożeniem każdy konwerter jest sprawdzany i kontrolowany
olej przekładniowy po regeneracji zawsze musi zostać wymieniony
przed regeneracją czyści się konwertery w celu oceny ich stanu technicznego
Aquaress 2015