REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO KNURÓW

tel. 607 706 509
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Posiadamy liczne warsztaty, dzięki czemu nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego jest podobna do żywotności fabrycznie nowego podzespołu.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła, dociski i wysprzęgliki.

Przedstawimy Ci prawdopodobnie najatrakcyjniejszą ofertę na rynku!

Regeneracja koła dwumasowego KnurówJeżeli

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie jest konieczna i zamieszkujesz Knurów, to zachęcamy do dalszej lektury naszej strony. Oferowane przez nas usługi mają jeden podstawowy cel. Jestem nim mianowicie przywrócenie zużytej dwumasie jej pełnych i pierwotnych walorów użytkowych oraz całkowitej sprawności technicznej do poziomu części fabrycznie nowej.

Realizowane przez nas procesy technologiczne wykorzystują bogaty park maszynowy, dzięki czemu każda dwumasa opuszczająca nasz zakład wspomniane powyżej walory części nowej posiada. Finalnym etapem po zakończeniu wszystkich czynności regeneracyjnych jest kontrola jakości i wyważenie koła dwumasowego, dzięki czemu mamy całkowitą pewność, że wszystkie etapy przez które każda dwumasa w naszym zakładzie przechodzi zostały zrealizowane zgodnie z założeniami i normami.

Koło dwumasowe jest dosyć istotnym elementem przeniesienia układu przeniesienia napędu i w związku z tym dbałość o jego dobrą kondycję jest szczególnie istotna w każdym samochodzie, gdzie podzespół ten występuje. Gdy zauważymy podejrzane objawy mogące wskazywać na to, że dwumasa uległa w naszym aucie zużyciu, powinniśmy odwiedzić lokalny warsztat samochodowy i upewnić się w kwestii tych właśnie objawów.

Przeciętna żywotność tego elementu to około 200 tysięcy kilometrów i z reguły po osiągnięciu tego przebiegu regeneracja koła dwumasowego jest wysoce zalecana, aby nie narażać się na uszkodzenie skrzyni biegów, a nawet samego silnika.

Jeżeli zamieszkujesz Knurów i chciałbyś

zregenerować koło dwumasowe

w naszym zakładzie, to możesz wybrać kilka wariantów dostarczenia swojej dwumasy do naszego zakładu. Tuż obok na stronie zamieściliśmy mapę, która przedstawia drogę z Knurowa do Katowic, gdzie jest zlokalizowana współpracująca z nami firma kurierska. Wspominamy o tym, ponieważ niektórzy nasi Klienci, chcąc zaoszczędzić czas i nie czekać na kuriera, sami do punktu przyjmowania przesyłek ze swoim podzespołem jadą. dystans dzielący Państwa miejscowość od Katowic nie jest duży i w przypadku chęci przyspieszenie czasu trwania całej operacji można z wariantu tego skorzystać.

Oprócz tego możemy zaproponować przyjazd kuriera pod dowolnie przez Państwa wskazany adres, zabierze zapakowany podzespół, przywiezie do naszego zakładu i po jego zregenerowaniu odwiezie również pod dowolnie wybrane przez Państwa miejsce. Trzeci wariant wiąże się z możliwością samodzielnego przyjechania ze swoim kołem dwumasowym do naszego zakładu, lecz niekiedy z uwagi na czas i odległość może to nie być najlepszym rozwiązaniem.

Proponujemy, zatem w pierwszej kolejności skontaktować się z naszymi specjalistami, którzy doradzą, który wariant rozwiązania w kwestii transportu dwumasy będzie dla Państwa najkorzystniejszy.
  • zregenerowane koło dwumasowe 4
  • naprawa koła dwumasowego Knurów
© 2011 by "Aquaress"   -   All Rights reserved