REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO KONIN

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.

Regeneracja koła dwumasowego KoninW przypadku, gdy zamieszkujesz Konin, natomiast

regeneracja koła dwumasowego

jest w centrum Twojego zainteresowania, proponujemy Ci dalszą lekturę naszej strony, albowiem można uzyskać tu wiele informacji dotyczących wzmiankowanej powyżej usługi. Wielu naszych klientów zainteresowanych tematyką regeneracji zadaje pytania związane z różnymi aspektami tej operacji. Jedno z częściej się pojawiających dotyczy tego, w jaki sposób regeneracja jest dokonywana. Otóż proces ten jest wieloetapowy.

W pierwszej kolejności, gdy koło dwumasowe trafia do naszego zakładu jest ono bardzo dokładnie sprawdzane, a w szczególności dokonujemy inspekcji jego obudowy. Właśnie ten element, jako jedyny jest wykorzystywany w dalszym etapie praca. Z tego powodu obudowa nie może być pęknięta, przetarta lub w jakikolwiek inny mechaniczny sposób uszkodzona lub odkształcona. W dalszej kolejności dokonujemy demontażu koła dwumasowego na czynniki pierwsze i wymieniamy bezwzględnie wszystkie elementy znajdujące się we wnętrzu dwumasy.

Stawiamy tutaj szczególny nacisk na słowo wszystkie, gdyż są one zawsze wymieniane na fabrycznie nowe. Zaopatrujemy się u dostawców zagranicznych, w związku z tym części zamienne przez nas stosowane są najwyższej jakości. Następny etap to montaż koła dwumasowego w jedną całość.

Kolejny etap to szlifowanie powierzchni ciernej tak, aby uzyskać idealną płaszczyznę, która w podczas pracy przenosi duży moment obrotowy i w związku, z czym musi być idealnie płaska. Następnie przychodzi czas na precyzyjne wyważenie całego elementu. Ten etap procesu technologicznego jest bardzo istotny, ponieważ koło dwumasowe podczas pracy wiruje i jakiekolwiek nierówności w rozłożeniu jego mas spowodowałyby bardzo szybko uszkodzenie koła i jednocześnie elementów znajdujących się w jego bezpośrednim sąsiedztwie.

Na sam koniec dwumasa po regeneracji jest testowana pod względem zachowania fabrycznych parametrów, dokładnie takich samych, jakie ma nowe koło dwumasowe. Na koniec pracy wystawiana jest gwarancja na 12 miesięcy bez limitu kilometrów. W ostatnim czasie wprowadziliśmy program pilotażowy i na niektóre modele samochodów jesteśmy w stanie udzielić gwarancji, aż na 2 lata, oczywiście również bez żadnego limitu kilometrów.

Jak widać z powyższego opisu, wszystkie realizowane przez nas procesy zmierzają do uzyskania doskonałego efektu finalnego, jakim jest dwumasa posiadająca dokładnie takie same parametry, jak podzespół fabrycznie nowy. W przypadku zatem, gdy zamieszkujesz Konin i

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie powinna zostać wykonana, proponujemy skontaktować się z nami, aby uzyskać wiele dodatkowych informacji na temat realizowanych przez nas usług.

Droga dzielącą Konin i Poznań, to około sto kilometrów, zaś mając do dyspozycji autostradę, można dystans ten pokonać w około godzinę. Piszemy o tym, dlatego, że niektórzy nasi Klienci chcieliby osobiście dostarczyć koło dwumasowe do regeneracji bezpośrednio kurierowi. W niektórych przypadkach, bowiem osobista wizyta w naszym zakładzie wiązałaby się z koniecznością poświęcenia na to dużej ilości czasu i byłaby nieopłacalna z uwagi na koszt paliwa.

Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest zamówienie kuriera, który przyjedzie do Państwa niemniej jednak szczególnie, gdy zależy nam na czasie, prostsze będzie osobiste udanie się do punktu nadawania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej. Zanim jednak zdecydujemy się na którekolwiek rozwiązanie prosimy skontaktować się z nami, aby omówić wszelkie szczegóły tej operacji.
  • regeneracja koła dwumasowego Konin

tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011