Regeneracja maglownic Kraków

tel.  607 706 509
Jesteśmy w Twoim mieście!
Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godz. 8.00-16.00
Jak możemy rozwiązać Twój problem z maglownicą?
Dostępne od ręki zregenerowane maglownice na wymianę do zdecydowanej większości marek i modeli aut na rynku.

Twoje auto spędzi u mechanika jedynie 2-3 godziny.
Gwarancja bez limitu kilometrów w czasie jej trwania.

Żywotność maglownicy po regeneracji jest zbliżona do żywotności maglownicy fabrycznie nowej.

Regeneracja maglownic KrakówNiekiedy nasi Klienci, którzy stoją przed dylematem, jakim jest

regeneracja maglownicy

lub kupno podzespołu używanego dzwonią do nas i pytają się, które rozwiązanie jest lepsze. Według naszej opinii i naszego doświadczenia wynikającego z wielu lat działalności w branży motoryzacyjnej nasza odpowiedź jest oczywista. Zanim jednak zapoznamy Państwa z naszym stanowiskiem przedstawimy kilka faktów.

Otóż kupno maglownicy używanej oznacza nabycie tak na dobrą sprawę kota w worku, gdyż nie wiemy, jaki jest stan techniczny i kondycja tej części. Mogła ona pochodzić z samochodu powypadkowego i ma naruszoną konstrukcję lub jest uszkodzona w środku, czego z zewnątrz oczywiście nie widać.
  • regeneracja maglownic Kraków
W maglownicy używanej mogła pojawić się korozja, która będzie tylko i wyłącznie pogłębiać się. Używana maglownica może pochodzić również z samochodu o znacznym przebiegu i jedynie wyglądać na w miarę nową, co oznacza, że zakupimy przekładnię w gorszym stanie technicznym, niż nasza dotychczasowa i swojego problemu nie rozwiążemy. Pamiętajmy również o tym, że maglownica używana nie ma żadnej gwarancji. Dla odmiany zwróćmy uwagę, jakie są cechy zregenerowanej maglownicy. Otóż otrzymujemy podzespół o pełnych walorach użytkowych i całkowitej sprawności technicznej.

Każda

maglownica

opuszczająca nasz zakład otrzymuje gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów w czasie jej trwania. Przed przekazaniem maglownicy Klientowi każda z nich jest poddawana specjalnym testom na stanowisku diagnostycznym i jedynie po pomyślnym zaliczeniu kontroli może zostać wydana Klientowi.
Nasze usługi polecamy wszystkim zainteresowanym zamieszkującym miasta:

Kraków, Dobczyce, Andrychów, Rabka, Limanowa, Zakopane, Bochnia, Brzesko, Krynica, Wolbrom, Maków-Podhalański, Czuchów, Sucha-Beskidzka, Nowy-Sącz, Tuchów, Oświęcim, Stary-Sącz, Kalwaria-Zebrzydowska, Myślenice, Proszowice, Olkusz, Miechów, Mszana-Dolna, Niepołomice, Kęty, Nowy-Targ, Tarnów, Chrzanów, Dąbrowa-Tarnowska, Wadowice

Cena regeneracji maglownicy jest porównywalna z ceną zakupu maglownicy używanej. Biorąc pod uwagę zestawienie powyższych faktów wydaje nam się, że odpowiedź na to, czy kupić podzespół używany na szrocie, czy też skorzystać z usługi, jaką jest

regeneracja maglownicy

wydaje się być oczywista.

Niemniej jednak to zawsze kierowca podejmuje ostateczną decyzję i dlatego wybór właściwego wariantu zostawiamy Państwo. W przypadku zainteresowania naszymi usługami zachęcamy do wybrania podanego na stronie numeru telefonu i kontaktu z naszymi specjalistami.
gdzie zregenerować maglownicę w Krakowie
regeneracja maglownic Kraków
maglownica Kraków
regeneracja maglownic Kraków
co ile należy regenerować maglownicę w Krakowie
cennik zregenerowania maglownicy w Krakowie
© 2011 by "Aquaress"   -   All Rights reserved