REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO LEGNICA

tel. 607 706 509
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
Ko³a dwumasowe po regeneracji uzyskuj¹ przebiegi nawet do 200 tys. km!
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Posiadamy liczne warsztaty, dzięki czemu nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego jest podobna do żywotności fabrycznie nowego podzespołu.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła, dociski i wysprzęgliki.

Przedstawimy Ci prawdopodobnie najatrakcyjniejszą ofertę na rynku!

Regeneracja koła dwumasowego LegnicaPamiętajmy, żaby podczas wymiany koła dwumasowego na nowe lub oddania starego do regeneracji, zwrócić koniecznie uwagę na to, w jakim stanie jest tarcza sprzęgła, docisk oraz wysprzęglik, gdyż jedynie poprawna praca wszystkich tych elementów jest gwarancją prawidłowości funkcjonowania układu przeniesienia napędu. Naszym Klientom zamieszkującym Legnicę i zainteresowanych

regeneracją koła dwumasowego

, zwracamy uwagę, że oprócz tego właśnie elementu, zajmujemy się także regeneracją tarcz sprzęgła, docisków oraz wysprzęglików. Konsekwencje odkładania naprawy dwumasy w niektórych przypadkach mogą być bardzo bolesne dla kieszeni kierowcy. W najlepszym wariancie samochód jedynie zostanie unieruchomiony i poniesiemy koszt jego holowania do warsztatu.

W dużo gorszym przypadku może dojść do uszkodzenia skrzyni biegów, a nawet wału korbowego silnika, albowiem również i z takimi przypadkami spotykaliśmy się podczas wielu lat prowadzenia działalności gospodarczej. Tak więc, miejmy na uwadze, że koło dwumasowe to podzespół, który wymaga uwagi dość krótko po tym, gdy zostanie stwierdzone jego wyeksploatowanie, a zbyt długie odwlekanie wydatku z tym związanego nie służy interesowi posiadacza samochodu.

Biorąc pod uwagę fakt, iż koło dwumasowe jest elementem szalenie istotnym z punktu widzenia żywotności jednostki napędowej oraz skrzyni biegów, warto jest pamiętać o tym, że jego kondycja ma niebagatelne znaczenie na wymienione powyżej dwa ważne elementy znajdujące się w każdym samochodzie. Wbrew wielu opiniom, według których koło dwumasowe to podzespół montowany w autach jedynie po to, aby miało się w nich, co psuć musimy autorytatywnie stwierdzić, a wynika to także z opinii naszych Klientów, że zastosowanie dwumasy ma swoje uzasadnienie.

Prawdopodobnie wielu „pożal się Boże” mechaników z forów internetowych, którzy nie potrafią odróżnić koła dwumasowego od klasycznego sprzęgła będzie w tym momencie bić pianę, co oczywiście wynika z ich braku doświadczenia, a co ma na celu zachęcanie nieświadomych użytkowników do zakupu nowego koła dwumasowego lub zamiany układu z kołem dwumasowym na „klasyczne” sprzęgło, które z całą pewnością da o sobie znać po pewnym przebiegu.

W naszej praktyce musimy stwierdzić, a przez nasze ręce przechodzi kilkanaście sprzęgieł dziennie, że zastosowanie koła dwumasowego jest całkowicie uzasadnione. Tak więc, jeśli zamieszkujesz Legnicę pamiętaj, że

regeneracja koła dwumasowego

, to bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojej kieszeni i auta.
tel. 607 706 509
  • regeneracja koła dwumasowego Legnica
  • naprawa koła dwumasowego Legnica

Koło dwumasowe regeneracja Wrocław

Koło dwumasowe regeneracja Wałbrzych

Koło dwumasowe regeneracja Jelenia Góra

Koło dwumasowe regeneracja Legnica

Koło dwumasowe regeneracja Lubin

Koło dwumasowe regeneracja Oleśnica

Koło dwumasowe regeneracja Trzebnica

Koło dwumasowe regeneracja Dzierżoniów

Koło dwumasowe regeneracja Kłodzko

Koło dwumasowe regeneracja Zgorzelec

Koło dwumasowe regeneracja Głogów

Koło dwumasowe regeneracja Strzegom

Koło dwumasowe regeneracja Złotoryja

Koło dwumasowe regeneracja Lubań

Koło dwumasowe regeneracja Oława

© 2011 by "Aquaress"   -   All Rights reserved