REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO LEGNICA

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.

Regeneracja koła dwumasowego LegnicaPamiętajmy, żaby podczas wymiany koła dwumasowego na nowe lub oddania starego do regeneracji, zwrócić koniecznie uwagę na to, w jakim stanie jest tarcza sprzęgła, docisk oraz wysprzęglik, gdyż jedynie poprawna praca wszystkich tych elementów jest gwarancją prawidłowości funkcjonowania układu przeniesienia napędu. Naszym Klientom zamieszkującym Legnicę i zainteresowanych

regeneracją koła dwumasowego

, zwracamy uwagę, że oprócz tego właśnie elementu, zajmujemy się także regeneracją tarcz sprzęgła, docisków oraz wysprzęglików. Konsekwencje odkładania naprawy dwumasy w niektórych przypadkach mogą być bardzo bolesne dla kieszeni kierowcy. W najlepszym wariancie samochód jedynie zostanie unieruchomiony i poniesiemy koszt jego holowania do warsztatu.

W dużo gorszym przypadku może dojść do uszkodzenia skrzyni biegów, a nawet wału korbowego silnika, albowiem również i z takimi przypadkami spotykaliśmy się podczas wielu lat prowadzenia działalności gospodarczej. Tak więc, miejmy na uwadze, że koło dwumasowe to podzespół, który wymaga uwagi dość krótko po tym, gdy zostanie stwierdzone jego wyeksploatowanie, a zbyt długie odwlekanie wydatku z tym związanego nie służy interesowi posiadacza samochodu.

Biorąc pod uwagę fakt, iż koło dwumasowe jest elementem szalenie istotnym z punktu widzenia żywotności jednostki napędowej oraz skrzyni biegów, warto jest pamiętać o tym, że jego kondycja ma niebagatelne znaczenie na wymienione powyżej dwa ważne elementy znajdujące się w każdym samochodzie. Wbrew wielu opiniom, według których koło dwumasowe to podzespół montowany w autach jedynie po to, aby miało się w nich, co psuć musimy autorytatywnie stwierdzić, a wynika to także z opinii naszych Klientów, że zastosowanie dwumasy ma swoje uzasadnienie.

Prawdopodobnie wielu „pożal się Boże” mechaników z forów internetowych, którzy nie potrafią odróżnić koła dwumasowego od klasycznego sprzęgła będzie w tym momencie bić pianę, co oczywiście wynika z ich braku doświadczenia, a co ma na celu zachęcanie nieświadomych użytkowników do zakupu nowego koła dwumasowego lub zamiany układu z kołem dwumasowym na „klasyczne” sprzęgło, które z całą pewnością da o sobie znać po pewnym przebiegu.

W naszej praktyce musimy stwierdzić, a przez nasze ręce przechodzi kilkanaście sprzęgieł dziennie, że zastosowanie koła dwumasowego jest całkowicie uzasadnione. Tak więc, jeśli zamieszkujesz Legnicę pamiętaj, że

regeneracja koła dwumasowego

, to bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojej kieszeni i auta.
  • regeneracja koła dwumasowego Legnica

Koło dwumasowe regeneracja Wrocław

Koło dwumasowe regeneracja Wałbrzych

Koło dwumasowe regeneracja Jelenia Góra

Koło dwumasowe regeneracja Legnica

Koło dwumasowe regeneracja Lubin

Koło dwumasowe regeneracja Oleśnica

Koło dwumasowe regeneracja Trzebnica

Koło dwumasowe regeneracja Dzierżoniów

Koło dwumasowe regeneracja Kłodzko

Koło dwumasowe regeneracja Zgorzelec

Koło dwumasowe regeneracja Głogów

Koło dwumasowe regeneracja Strzegom

Koło dwumasowe regeneracja Złotoryja

Koło dwumasowe regeneracja Lubań

Koło dwumasowe regeneracja Oława


tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011