REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO LESZNO

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.

Regeneracja koła dwumasowego LesznoW przypadku, gdy zamieszkujesz Leszno i bierzesz pod uwagę opcję, którą jest regeneracja koła dwumasowego, zachęcamy Cię do lektury naszej strony, gdzie można uzyskać wiele informacji dotyczących tego, w jaki sposób można skorzystać z naszych usług. Nasza firma charakteryzuje się tym, że dostarcza wszystkim swoim kontrahentom kompleksowe usługi.

W pierwszej kolejności trzeba tutaj zaznaczyć, że zajmujemy się nie tylko regeneracją kół dwumasowych, ale również tarcz sprzęgła, docisków i wysprzęglików, albowiem tylko i wyłącznie dobra kondycja tych wszystkich podzespołów gwarantuje prawidłową pracę całego układu sprzęgła i przeniesienia napędu. Na ogół regeneracja koła dwumasowego jest możliwa w każdym przypadku, niemniej jednak zdarzają się takie sytuacje, że nie da się tego wykonać. Najczęściej dzieje się tak wtedy, gdy obudowa koła dwumasowego jest uszkodzona.

W takim przypadku, pozostają Państwu dwie możliwości. Pierwsza, to zakup nowego koła dwumasowego, co jak wiadomo może bardzo dużo kosztować, żeby natomiast tego uniknąć, możemy zaproponować Państwu inne używane koło dwumasowe, już po regeneracji, oczywiście z pełną gwarancją bez limitu kilometrów na rok czasu, tak jak miałoby to miejsce, gdybyśmy regenerowali Państwa koło dwumasowe. Warto także uwagę na to, że wiele objawów wskazujących na zużycie lub uszkodzenie dwumasy, może pochodzić od innych podzespołów.

Klasycznym tego przykładem są poduszki pod skrzynią biegów, których wyeksploatowanie objawia się drżeniem samochodu i wibracjami karoserii oraz metalicznymi dźwiękami dochodzącymi z okolicy silnika i skrzyni biegów objawy, a te objawy również charakterystyczne mogą być dla wyeksploatowanego koła dwumasowego. Z tego względu, szalenie istotna jest prawidłowa diagnostyka układu sprzęgła, aby nie narażać się na niepotrzebne koszty, gdyż może się okazać, że tak naprawdę regeneracja dwumasy nie jest potrzebna, a wystarczy jedynie wymienić poduszki pod silnikiem lub skrzynią biegów i problem zostanie rozwiązany.

Jeżeli macie Państwo zaufanego mechanika samochodowego, na diagnostykę można udać się do niego, natomiast w wypadku, gdy nie wiecie Państwo, dokąd się udać, proponujemy zadzwonić do nas, a my wskażemy Państwu jeden lub kilka warsztatów spośród listy naszych serwisów współpracujących zlokalizowanych w miejscu Państwa zamieszkania tak, aby operacja była szybka i wygodna. We wskazanym warsztacie będzie oczywiście możliwość dokonania demontażu i montażu skrzyni biegów, gdy dwumasa rzeczywiście kwalifikować będzie się do regeneracji. Oferowane przez nas usługi, to całkowita obsługa logistyczna całego procesu, odznaczająca możliwość zamówienia kuriera, który może odebrać przesyłkę zarówno z Państwa domu, warsztatu, jak i dowolnej innej lokalizacji. W sytuacji, gdy zamieszkujesz Leszno i

regeneracja koła dwumasowego

jest koniecznością, proponujemy skontaktować się z nami, aby uzyskać odpowiedzi na wszelkie związane z tym pytania i wątpliwości.

Jeżeli chodzi o możliwość dostarczenia do naszego zakładu koła dwumasowego, w tym zakresie opcja najprostsza, to oczywiście zamówienie kuriera, który odbierze dwumasę z dowolnie wybranej lokalizacji i po regeneracji ją odwiedzie. Oczywiście lokalizacją może być warsztat, gdzie dokonywany jest demontaż i późniejszy montaż koła. Druga możliwość to osobiste przywiezienie do naszego zakładu swojej części, niemniej jednak w niektórych przypadkach, z uwagi na odległość i brak czasu, taki wariant nie będzie dla Państwa zbyt atrakcyjny. Trzecia wreszcie opcja, to możliwość przywiezienia samodzielnie zapakowanego koła dwumasowego do punktu nadawania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej. W Poznaniu zlokalizowany jest właśnie ten punkt.  Dystans dzielący te miasta, to całe 80 kilometrów, a pokonanie drogi nie powinno być dużym problemem. Udając się z Leszna, proponujemy skorzystać z drogi krajowej numer 5, która doprowadzi Państwa niemalże do samego celu. Przed podróżą, proponujemy skontaktować się z nami, aby uzyskać autoryzację niezbędną do wysłania przesyłki.
  • regeneracja koła dwumasowego Leszno

tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011