REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO LIMANOWA

tel. 607 706 509
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Posiadamy liczne warsztaty, dzięki czemu nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego jest podobna do żywotności fabrycznie nowego podzespołu.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła, dociski i wysprzęgliki.

Przedstawimy Ci prawdopodobnie najatrakcyjniejszą ofertę na rynku!

Regeneracja koła dwumasowego LimanowaWielu kierowców, których interesuje

regeneracja koła dwumasowego

kontaktują się z nami, a chcieliby oni drogą telefoniczną uzyskać odpowiedź na pytanie, czy ich dwumasa kwalifikuje się do regeneracji. Oczywiście jakakolwiek diagnoza na telefon nie jest możliwa i aby ją wykonać zachęcamy do wizyty u swojego mechanika lub skorzystania z któregoś z naszych warsztatów partnerskich. Niemniej jednak możemy wskazać kilka czynników sugerujących, że to właśnie dwumasa może być przyczyną zaobserwowanych symptomów. Przede wszystkim istotny jest przebieg samochodu i jeżeli oscyluje on w granicach 200 000 km, to zwiększa to ryzyko konieczności zregenerowania dwumasy. Jeżeli na wolnych obrotach podczas postoju samochodu odczuwamy drżenie karoserii lub słyszymy metaliczne odgłosy dochodzące z okolicy komory silnika, które to objawy ustępują, gdy zwiększymy prędkość obrotową silnika, to również i to może sugerować, że to właśnie dwumasa jest problemem. Specyfiką koła dwumasowego jest to, że tłumi ona drgania skrętne generowane przez jednostkę napędową w dolnym zakresie obrotów silnika. Z tego właśnie względu, gdy dodamy gazu i obroty wzrosną, to drgania skrętne nie występują w związku z czym koło dwumasowe przestaje dawać niepokojące objawy. Jeżeli to właśnie zaobserwujesz w swoim samochodzie, to z dużym prawdopodobieństwem wskazywać to może na zużycie dwumasy. By jednak upewnić się, czy rzeczywiście koło jest źródłem tych problemów konieczna będzie wizyta w warsztacie u zaprzyjaźnionego mechanika lub w którymś z naszych zakładów partnerskich.

Gdy okaże się, że rzeczywiście

regeneracja koła dwumasowego

powinna zostać w Twoim samochodzie zrealizowana, to w pierwszej kolejności przed podjęciem jakichkolwiek działań zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi specjalistami. Wynika to z takiego faktu, że każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny i mamy świadomość tego, że każdy przypadek jest inny. Naszym kontrahentom staramy się w taki sposób zorganizować całą operację, aby było to jak najbardziej wygodne i komfortowe dla Klienta oraz aby samochód spędził u mechanika jak najkrótszy okres czasu. Z tego właśnie powodu warto jest skontaktować się z nami i uzyskać szereg dalszych informacji w omawianym zakresie, a jednocześnie nasi fachowcy na podstawie rozmowy z Państwem będą w stanie zaproponować najbardziej optymalny wariant realizacji naszych czynności regeneracyjnych.
  • wybierak w kole dwumasowym
  • naprawa koła dwumasowego Limanowa
regeneracja dwumasy Limanowa
dwumasy Limanowa
docisk sprzęgła regeneracja Limanowa
regeneracja kół dwumasowych Limanowa
tarcze sprzęgła regeneracja Limanowa
Limanowa naprawa kół dwumasowych
Limanowa koła dwumasowe
Limanowa naprawa kół dwumasowych
© 2011 by "Aquaress"   -   All Rights reserved