REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO LIMANOWA

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.

Regeneracja koła dwumasowego LimanowaWielu kierowców, których interesuje

regeneracja koła dwumasowego

kontaktują się z nami, a chcieliby oni drogą telefoniczną uzyskać odpowiedź na pytanie, czy ich dwumasa kwalifikuje się do regeneracji. Oczywiście jakakolwiek diagnoza na telefon nie jest możliwa i aby ją wykonać zachęcamy do wizyty u swojego mechanika lub skorzystania z któregoś z naszych warsztatów partnerskich. Niemniej jednak możemy wskazać kilka czynników sugerujących, że to właśnie dwumasa może być przyczyną zaobserwowanych symptomów. Przede wszystkim istotny jest przebieg samochodu i jeżeli oscyluje on w granicach 200 000 km, to zwiększa to ryzyko konieczności zregenerowania dwumasy. Jeżeli na wolnych obrotach podczas postoju samochodu odczuwamy drżenie karoserii lub słyszymy metaliczne odgłosy dochodzące z okolicy komory silnika, które to objawy ustępują, gdy zwiększymy prędkość obrotową silnika, to również i to może sugerować, że to właśnie dwumasa jest problemem. Specyfiką koła dwumasowego jest to, że tłumi ona drgania skrętne generowane przez jednostkę napędową w dolnym zakresie obrotów silnika. Z tego właśnie względu, gdy dodamy gazu i obroty wzrosną, to drgania skrętne nie występują w związku z czym koło dwumasowe przestaje dawać niepokojące objawy. Jeżeli to właśnie zaobserwujesz w swoim samochodzie, to z dużym prawdopodobieństwem wskazywać to może na zużycie dwumasy. By jednak upewnić się, czy rzeczywiście koło jest źródłem tych problemów konieczna będzie wizyta w warsztacie u zaprzyjaźnionego mechanika lub w którymś z naszych zakładów partnerskich.

Gdy okaże się, że rzeczywiście

regeneracja koła dwumasowego

powinna zostać w Twoim samochodzie zrealizowana, to w pierwszej kolejności przed podjęciem jakichkolwiek działań zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi specjalistami. Wynika to z takiego faktu, że każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny i mamy świadomość tego, że każdy przypadek jest inny. Naszym kontrahentom staramy się w taki sposób zorganizować całą operację, aby było to jak najbardziej wygodne i komfortowe dla Klienta oraz aby samochód spędził u mechanika jak najkrótszy okres czasu. Z tego właśnie powodu warto jest skontaktować się z nami i uzyskać szereg dalszych informacji w omawianym zakresie, a jednocześnie nasi fachowcy na podstawie rozmowy z Państwem będą w stanie zaproponować najbardziej optymalny wariant realizacji naszych czynności regeneracyjnych.

tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011