REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO LIPNO

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.

Regeneracja koła dwumasowego LipnoOferowana w naszym zakładzie regeneracja koła dwumasowego pozwoli na to, aby podzespół ten odzyskał swoje pierwotne walory użytkowe i pełną sprawność techniczną. Propozycja nasza jest dedykowana posiadaczom samochodów z manualną skrzynią biegów. Nie każdy o tym wie, ale koło dwumasowe występuje także w pojazdach zasilanych benzyną. Pełni tam dokładnie takie same zadania, jak w przypadku aut z silnikami diesla. Jej rola polega na tłumieniu drgań skrętnych, które są generowane przez jednostkę napędową w dolnym zakresie obrotów. Oprócz tego koło dwumasowe ma za zadanie chronić skrzynię biegów przed zbyt gwałtownym przeniesienie momentu obrotowego.

Oprócz tego kierowcy posiadających w swoich samochodach koła dwumasowe mogą zauważyć nieco bardziej płynną zmianę biegów oraz w niektórych warunkach nieco niższe spalanie. Zarówno koła dwumasowe zainstalowane w samochodach z silnikami diesla, jak i te w benzynowych mają zbliżony przebieg oscylujący w granicach 200 000km, po którym na ogół dwumasa jest już na tyle wyeksploatowana, że mogą pojawić się pierwsze symptomy jej zużycia. Objawiać mogą się one w postaci drżenia nadwozia samochodu oraz metalicznych odgłosów szczególnie w czasie włączania i gaszenia silnika i pracy na wolnych obrotach. Po dodaniu gazu symptomy te powinny ustać. Tak więc, jeżeli Twoje auto ma przebieg zbliżony do wspomnianego i obserwujesz któryś z tych objawów, to może oznaczać, że dwumasa Twojego auta wymaga uwagi specjalistów.
W przypadku, gdy podejrzewasz, iż

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim aucie powinna zostać wykonana, bo zaobserwowałeś wspomniane przez nas symptomy, to w pierwszej kolejności należałoby odwiedzić zaufanego mechanika samochodowego w celu wykonania diagnostyki i odpowiedzi na pytanie, co jest źródłem tych objawów. Jeżeli nie masz dobrego i sprawdzonego mechanika, zachęcamy do kontaktu z nami, a my wskażemy Ci któryś z naszych warsztatów partnerskich zlokalizowanych na terenie całego kraju. Najprawdopodobniej któryś z tych warsztatów lub może nawet kilka z nich będzie położonych w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania, dzięki czemu nie będziesz musiał nigdzie daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

Gdy okaże się, że zauważone symptomy rzeczywiście mają swoje źródło w kole dwumasowym w warsztacie tym będzie można także dokonać demontażu i montażu dwumasy na potrzeby jej regeneracji. Wszelkie dalsze informacje i szczegóły możecie Państwo uzyskać pod podanym na stronie numerem telefonu u naszych fachowców.
  • wybierak w kole dwumasowym
Nasi Klienci to przede wszystkim osoby prywatne i firmy mające swoją lokalizację na terenie woj. kujawsko-pomorskiego, takie jak np.:

Toruń Włocławek Bydgoszcz Nakło Mrocza Sępólno Krajeńskie Kamień Krajeński Koronowo Tuchola Chełmno Świecie Grudziądz Łasin Solec Kujawski Kcynia Szubin Łabiszyn Więcbork Warlubie Chełmża Kowalewo Pomorskie Brodnica Rypin Ciechocinek Lipno Skępe Dobrzyń Kowal Lubień Kujawski Lubraniec Piotrków Kujawski Izbica Kujawska Inowrocław Pakość Janikowo Mogilno Strzelno Kruszwica Radziejów Żnin

. Warto pamiętać, że jako jedyni w naszym kraju mamy rekomendację znanemu każdemu kierowcy tygodnika motoryzacyjnego wydawanego od ponad pół wieku w formie papierowej.

tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011