ŁÓDŹ REGENERACJA KONWERTERA - SPRZĘGŁA HYDROKINETYCZNEGO

Łódź - regeneracja konwertera - naprawa sprzęgła hydrokinetycznegoOferowana w naszym zakładzie centralnym

regeneracja konwertera

, czyli sprzęgła hydrokinetycznego to seria zabiegów i procesów technologicznych dedykowana posiadaczom samochodów z automatyczną skrzynią biegów. Aby regeneracja taka została przeprowadzona w sposób rzetelny i w pełni profesjonalny zakład realizujący tę właśnie czynność musi spełniać szereg istotnych warunków.

Przede wszystkim niezbędne jest stosowne doświadczenie, wiedza i umiejętności w tym zakresie, co jest możliwe tylko i wyłącznie dzięki posiadaniu wykwalifikowanego personelu i doświadczonej kadry. W naszym zakładzie specjaliści wykonujący regenerację konwerterów to osoby z bardzo dużym doświadczeniem i pracujące w zawodzie od wielu już lat. Drugi bardzo istotny element to posiadanie specjalistycznych maszyn i urządzeń, dzięki którym regeneracja konwertera jest w ogóle możliwa do wykonania.
Usługa przez nas oferowana nie wiąże się z wykorzystaniem prostych maszyn i przyrządów, lecz specjalistycznych maszyn. Nasza firma posiada liczne i dedykowane do regeneracji konwerterów maszyny i urządzenia, dzięki czemu każde sprzęgło hydrokinetyczne trafiające do naszego zakładu jest naprawiane w sposób w pełni profesjonalny i można mieć absolutną pewność, że jego żywotność będzie zbliżona do żywotności podzespołu fabrycznie nowego.

Jeżeli masz problem ze sprzęgłem hydrokinetycznym swoim samochodzie, co objawia się poprzez różnego rodzaju szarpanie w trakcie jazdy auta lub zmiany biegów oraz odczuwalny spadek mocy, to może okazać się, że

regeneracja konwertera

, czyli sprzęgła hydrokinetycznego jest konieczna do zrealizowania.
REGENERACJA KONWERTERA ŁÓDŹ - NAPRAWA SPRZĘGŁA HYDROKINETYCZNEGO

O ile martwi Cię stan konwertera – sprzęgła hydrokinetycznego w Twoim samochodzie, to z całą pewnością możesz skontaktować się z naszym zakładem regeneracji i naprawy części samochodowych.

Działamy na terenie całego kraju i oferujemy wiele różnych wariantów oraz sposobów rozwiązania kłopotu z Twoim konwerterem. Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń, a z pewnością odpowiemy na wszystkie kluczowe kwestie nurtujące Cię w kwestii napraw konwerterów.
Każdy kierowca doskonale wie, że energia umożliwiająca jazdę samochodu przekazywana jest z silnika na skrzynię biegów za pomocą sprzęgła – tak dzieje się oczywiście w autach wyposażonych w manualną skrzynię biegów.

W przypadku skrzyń automatycznych, które nie mają klasycznego sprzęgła stosowane jest jedno urządzenie, które jednak nosić może różne nazwy:

- konwerter momentu obrotowego,
- sprzęgło hydrokinetyczne,
- konwerter.
Zastanawiasz się,

gdzie w Łodzi zregenerować konwerter

?

Odpowiedź jest prosta. Właśnie u nas!
Zapraszamy do współpracy warsztaty z terenu całego kraju. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy i możliwość regeneracji szeregu innych podzespołów w naszych zakładach. Zapraszamy szczególnie z miast:


Poddębice, Skierniewice, Wieruszów, Krośniewice, Zduńska-Wola, Błaszki, Pajęczno, Aleksandrów-Łódzki, Konstantynów-Łódzki, Łask, Sulejów, Złoczew, Opoczno, Radomsko, Ozorków, Tomaszów-Mazowiecki, Uniejów, Warta, Łęczyca, Bełchatów, Pabianice, Sieradz, Łowicz, Kutno, Wieluń, Łódź, Głowno, Zgierz, Rawa-Mazowiecka, Piotrków-Trybunalski

Dzięki nam Twój konwerter szybko wróci do pełnej sprawności, a jego żywotność będzie zbliżona do trwałości nowego fabrycznie sprzęgła hydrokinetycznego
zdemontowany i rozłożony konwerter
konwerter po regeneracji wymaga wyważenia
konwerter podczas prac naprawczych w naszej firmie
podczas naprawy tarcze cierne są wymieniane na nowe
w czasie regeneracji tarcze są wymieniane
każdy konwerter po regeneracji jest testowany pod kątem szczelności
wszelkie prace naprwcze wykonujemy na specjalistycznym sprzęcie
tarcze konwertera są podczas regeneracji zgrzewane na specjalnej maszynie
wnętrze konwertera jest zawsze czyszczone podczas regenerowania
konwerter przed demontażem jest sprawdzany pod kątem uszkodzeń
niezbędne elementy konwertera są wymieniane na nowe
przed montażem konwertery są sprawdzane i testowane
przed wyważeniem konwertery są montowane i kontrolowane
rehenerację konwerterów wykonują specjaliści
szczelność każdego konwertera jest sprawdzana po montażu
w trakcie demontażu konwertera sa usuwane śruby mocujące obudowę
elementy wyeksploatowane są zastępowane nowymi
w trakcie regenerowania wymieniane są łożyska sprzęgła
przed złożeniem każdy konwerter jest sprawdzany i kontrolowany
olej przekładniowy po regeneracji zawsze musi zostać wymieniony
przed regeneracją czyści się konwertery w celu oceny ich stanu technicznego
Aquaress 2015