ŁÓDŹ RENOWACJA I NAPRAWA SKÓRZANEJ TAPICERKI SAMOCHODOWEJ

Łódź, tel. 575 808 802
Polecane przez nas usługi to m.in.:

- renowacja samochodowych tapicerek skórzanych (skóry),
- likwidacja przetarć tapicerki skórzanej,
- usuwanie zabrudzeń na skórze,
- inne usługi do uzgodnienia z klientem.
Mieszkasz w Łodzilub sąsiedztwie?

Zapoznaj się z naszą ofertą w zakresie kompleksowej pielęgnacji (renowacji, naprawa i czyszczenia) skórzanej tapicerki samochodowej. Dokunujemy napraw skórzanych foteli przednich, kanap tylnych, boczków drzwi, kierownic i innych elementów wnętrza samochodu.
Koszt renowacji zależy od wielu czynników: dotychczasowego koloru foteli, poziomu zużycia, rozmiarów tapicerki i oczywiście zakresu przygotowania tapicerki do koloryzacji.

Całkowita renowacja skóry w aucie zajmuje około jednego tygodnia - naszą pracę wykonujemy solidnie i tego terminu nie da się niestety skrócić.
renowacja foteli skórzanych Łódź
By odnowić wygląd tapicerki ze skóry i przywrócić do stanu niemalże nowego proponujemy jej renowację i naprawę. Proces ten oznacza usunięcie starej, złuszczonej i wytartej warstwy farby ze skóry, usunięciu wszelkich uszkodzeń mechanicznych i odbarwień, pokryciu skóry warstwą nowego koloru i zabezpieczeniu specjalistycznymi powłokami ochronnymi - tak wygląda to w dość dużym uproszczeniu - proces ten jest wieloetapowy i wiąże się  z użyciem szerokiego zakresu specjalistycznych środków ale efekt końcowy jest taki, że skórzana tapicerka po renowacji wygląda prawie, jak nowa.

Renowacja

wymaga kilku dni roboczych ale końcowy rezultat, o czym przekonało się już wielu naszych klientów z całą pewnością jest tego wart.
Koniecznie trzeba wiedzieć, że żywotność takiej renowacji jest stosunkowo długa - często słyszy się opinie, szczególnie całkowitych amatorów, którzy malowali swoje fotele w domu pędzelkiem, że koloryzacji skóry jest nietrwała - oczywiście, jeśli nie wie się, jak wygląda cały i wieloetapowy proces renowacji i nie zastosuje odpowiednich i drogich preparatów, nowa warstwa odpadnie sama już po kilku dniach - my na szczęście dzięki odpowiedniej technologii, odpowiednim środkom i doświadczeniu wiemy, jak dokonać renowacji skóry, tak by efekt był długotrwały i doskonały.
renowacja tapicerki skórzanej Łódź

Łódź Aleksandrów Łódzki, Poddębice, Uniejów, Łęczyca, Ozorków, Zgierz, Pabianice, Krośniewice, Kutno, Głowno, Pabianice Sieradz Zduńska Wola Warta, Błaszki, Wieruszów, Wieluń, Złoczew, Pajęczno, Łask Piotrków Trybunalski Bełchatów, Radomsko, Sulejów Tomaszów Mazowiecki Opoczno Skierniewice Rawa Mazowiecka Łowicz

naprawa foteli skórzanych w aucie Łódź
tapicerka ze skóry renowacja Łódź
naprawa skór samochodowych Łódź

Renowacja - regeneracja - naprawa tapicerki skórzanej - skórzane fotele samochodowe

© 2011   ·   All Rights reserved