REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO LUBLIN

Regeneracja koła dwumasowego LublinMit 1 –

koło dwumasowe

nie podlega

regeneracji

– całkowita nieprawda. Otóż koła dwumasowe podlegają regeneracji - zajmujemy się tym od wielu już lat, obsługujemy m.in. autoryzowane serwisy różnych marek oraz klientów posiadających floty samochodowe, co jest najlepszym dowodem świadczącym o ty, że dwumasy można naprawiać z całkowitym powodzeniem.

Mit 2 – dwumasa po regeneracji starcza na krótko – nieprawda. Otóż po prawidłowo przeprowadzonej i profesjonalnej regeneracji koło dwumasowe może nawet uzyskać przebieg większy, niż nowa dwumasa. Warunek jest jeden - trzeba mieć pojęcie o regeneracji i stosować kilka zasad z tym związanych.

Mit 3 – dwumasę można bez problemu zamienić na klasyczne sprzęgło – nieprawda. Otóż koło dwumasowe nie tylko tłumi drgania, ale również dzięki temu chroni skrzynię biegów przed nadmiernymi przeciążeniem. Prędzej, czy później skrzynia biegów ucierpi po zamianie dwumasy na zwykłe sprzęgło.

Wiele negatywnych opinii wydają najczęściej „fachowcy” na forach internetowych, którzy niekiedy na własne oczy nie widzieli koła dwumasowego i z pewnością nie potrafiliby odróżnić go od klasycznego sprzęgła. Z tego właśnie powodu, lepiej jest zapytać nas o opinię, niż pseudo-fachowców.

Regeneracja koła dwumasowego

, którą polecamy serdecznie zamieszkującym

Lublin

i inne miasta na obszarze woj. lubelskiego, to naprawa w pełni profesjonalna i rzetelna rozwiązująca kłopot z dwumasą na okres bardzo długi, niekiedy dłuższy nawet, niż czas użytkowania fabrycznie nowego koła.
Czy koło dwumasowe powinno się regenerować, jak przebiega ten proces - na te i wiele innym pytań znajdziecie Państwo odpowiedź na naszych stronach...
Nasi Klienci, których spotyka problem, jakim jest

regeneracja koła dwumasowego

, w tym oczywiście również zamieszkujący

Lublin

oraz inne sąsiednie miejscowości zlokalizowane na obszarze województwa lubelskiego, takie jak przykładowo

Zamość Chełm Puławy Dęblin Świdnik Lubartów Łuków Radzyń Podlaski Bełżyce Łęczna Włodawa Piaski Kraśnik Krasnystaw Hrubieszów Tomaszów Lubelski Szczebrzeszyn Biłgoraj Janów Lubelski  Biała Podlaska Międzyrzec Podlaski Terespol Ryki Kurów Nałęczów Kazimierz Dolny

oraz oczywiście pozostałe zadają nam często rozmaite pytania w temacie, czy dwumasa podlega regeneracji, gdyż często naczytali się bzdur i bredni od młodocianych fachowców z forów internetowych, że jest to absolutnie niemożliwe.

Wynika to z faktu, że wśród kierowców i nawet samych mechaników jest wiele opinii i nieprawdziwych mitów na temat regeneracji kół dwumasowych. W dalszej części (nieco poniżej obecnej strony www) postaramy się rozwiać niektóre z tych wątpliwości.
  • koło dwumasowe po regeneracji 2