REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO MOGILNO

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.

Regeneracja koła dwumasowego MogilnoOferowana w naszym zakładzie regeneracja koła dwumasowego, to wbrew pozorom zabieg wymagający zastosowania specjalistycznego sprzętu i wysokiej jakości części zamiennych. Dodatkowym bardzo istotnym czynnikiem jest fakt, że do realizacji wszelkich czynności z tym związanych należy posiadać fachowców z długoletnim doświadczeniem. Koło dwumasowe pozornie wydaje się być podzespołem mało skomplikowanym, jednakże we wnętrzu koła znajdziemy wiele precyzyjnych i delikatnych elementów. Choćby z tego właśnie powodu nie warto jest kupować używanej dwumasy gdyż, jeżeli podzespół taki pochodzi z samochodu powypadkowego, to na skutek zderzenia i zaistniałych przeciążeń elementy tworzące koło dwumasowe znajdujące się w jego środku mogły ulec uszkodzeniu. Takie koło dwumasowe z zewnątrz może wyglądać na sprawne, jednakże nie powinno zostać zamontowane w innym samochodzie z uwagi na to, że utraciło swoją sprawność techniczną i walory użytkowe takiej dwumasy nie pozwolą na pełnienie jej w sposób prawidłowy swojej funkcji. Zadaniem, dla którego koło dwumasowe jest montowane w samochodach jest tłumienie drgań skrętnych generowanych przez jednostkę napędową. Wraz z upływem czasu i przejechanymi kilometrami każdy podzespół traci swoje pierwotne walory użytkowe, co powoduje, że kupując używane koło dwumasowe nabędziemy podzespół w jakimś stopniu wyeksploatowany. Często zdarza się tak, że dwumasa taka jestem w gorszym stanie technicznym, niż nasza dotychczas posiadana. Z tych właśnie powodów w przypadku, gdy posiadana w naszym samochodzie dwumasa będzie kwalifikowała się do wymiany lub regeneracji nie warto jest poszukiwać używanego koła dwumasowego. Decydując się na nasze usługi można liczyć na wysoką jakość i przede wszystkim bardzo długą żywotność takiego podzespołu.
W sytuacji, gdy okaże się, że

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie powinna zostać wykonana, proponujemy w pierwszej kolejności skontaktować się z naszymi specjalistami. Wynika to z tego, że każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny i z tego właśnie powodu możemy zaproponować różne warianty rozwiązania tego problemu. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie tak zorganizować całe przedsięwzięcie, że Twoje auto spędzi w warsztacie jedynie kilka godzin i jeszcze tego samego dnia pojazd wyjedzie od mechanika ze sprawnym kołem dwumasowym. Istnieje także możliwość odwiedzenia któregoś z naszych warsztatów partnerskich, których duża ilość jest zlokalizowana na terenie całego kraju. Można również wymontować swoją dwumasę u znajomego mechanika i dostarczyć ją do naszego zakładu centralnego samodzielnie lub skorzystać z usług kurierskich.

Biorąc pod uwagę powyższe rozważania warto jest w pierwszej kolejności skontaktować się z nami wybierając podany na stronie numer telefonu i uzyskać szereg dalszych informacji od naszych specjalistów, którzy pomogą wybrać najbardziej dla Państwa korzystny wariant realizacji tej usługi.
  • wybierak w kole dwumasowym
Nasi Klienci to przede wszystkim osoby prywatne i firmy mające swoją lokalizację na terenie woj. kujawsko-pomorskiego, takie jak np.:

Toruń Włocławek Bydgoszcz Nakło Mrocza Sępólno Krajeńskie Kamień Krajeński Koronowo Tuchola Chełmno Świecie Grudziądz Łasin Solec Kujawski Kcynia Szubin Łabiszyn Więcbork Warlubie Chełmża Kowalewo Pomorskie Brodnica Rypin Ciechocinek Lipno Skępe Dobrzyń Kowal Lubień Kujawski Lubraniec Piotrków Kujawski Izbica Kujawska Inowrocław Pakość Janikowo Mogilno Strzelno Kruszwica Radziejów Żnin

. Warto pamiętać, że jako jedyni w naszym kraju mamy rekomendację znanemu każdemu kierowcy tygodnika motoryzacyjnego wydawanego od ponad pół wieku w formie papierowej.

tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011