REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO MYŚLIBÓRZ

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.

Regeneracja koła dwumasowego MyślibórzWraz z upływem czasu i przejechanymi kilometrami niektóre komponenty samochodu wymagają wykonania czynności naprawczych lub ich wymiany. Oferowana w naszym zakładzie centralnym

regeneracja koła dwumasowego

jest czynnością, która pozwoli odzyskać dwumasie jej pierwotne walory użytkowe i pełną sprawność techniczną. Dzięki temu nie będzie konieczności kupna relatywnie drugiego nowego koła dwumasowego, gdyż nasza usługa wyeksploatowanie i zużycie usuwa, a wiąże się ona z wymianą wszystkich elementów i komponentów znajdujących się wewnątrz dwumasy. Dzięki temu, zachowując dotychczasowy styl jazdy będziemy mogli uzyskać przebieg zbliżony lub nawet większy do tego, jaki moglibyśmy osiągnąć posiadając fabrycznie nowe koło dwumasowe. Nasze zabiegi można określić mianem rekonstrukcji, gdyż specyfika realizowanych przez nas czynności z tym właśnie się wiąże. Wszelkie prace u nas wykonywane są prowadzone przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, przy wykorzystaniu specjalistycznych maszyn i urządzeń, a do wszystkich prac wykorzystujemy części zamienne produkowane przez te same fabryki, w których zaopatrują się wytwórcy fabrycznie nowych kół dwumasowych. Dzięki temu gwarancja, którą uzyskamy nie będzie miała żadnego limitu kilometrów w czasie jej trwania. Wszelkie dalsze informacje w tym zakresie można uzyskać u naszych specjalistów pod podanym na stronie numerem telefonu.

Jeżeli masz wątpliwości, czy

regeneracja koła dwumasowego

powinna w Twoim samochodzie zostać zrealizowana, to zachęcamy do zwrócenia uwagi na kilka możliwych symptomów. Jeżeli samochód podczas pracy silnika na wolnych obrotach ma nienaturalne wibracje, z okolicy komory silnika dochodzą do nas metaliczne odgłosy w postaci różnego rodzaju stuków, podczas włączania i gaszenia silnika słychać również metaliczne odgłosy, a podczas pracy silnika przy podwyższonych obrotach symptomy niepokojące zanikają, to z dużym prawdopodobieństwem wskazuje to na konieczność zregenerowania dwumasy. Jeżeli przebieg samochodu oscyluje w granicach dwustu tysięcy km, to ryzyko to jest znacznie większe. Wynika to z tego, że przeciętna żywotność koła dwumasowego to właśnie przebieg zbliżony do wspomnianych 200 000 km. Oczywiście zdarzają się przypadki, że dwumasa znacznie wcześniej daje o sobie znać, jak i również są przypadki, że przebieg ten można znacznie wydłużyć. Wiąże się to choćby ze stylem jazdy kierowcy. Jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem dalszych informacji lub zamówieniem ewentualnej usługi, zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi specjalistami podanym na stronie numerem telefonu.

tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011