REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO NAKŁO

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.

Regeneracja koła dwumasowego NakłoKażdy podzespół samochodowy z upływem czasu traci swoje pierwotne walory użytkowe. Regeneracja dwumasy na ogół powinna zostać wykonana, gdy przebieg naszego samochodu jest zbliżony do wartości około 200 000 km. Oczywiście jest to tylko i wyłącznie przybliżona wartość przebiegu, gdyż do naszego zakładu trafiają zarówno samochody z przebiegiem znacznie niższym, jak i również takie, których przebieg znacznie wartość wspomnianych 200 000 przekracza. Bardzo dużo zależy od stylu jazdy kierowcy, który w dużym stopniu przekłada się na żywotność koła dwumasowego. Z całą pewnością zbyt gwałtowne ruszanie spod świateł i częste operowanie sprzęgłem, które można zaobserwować szczególnie w cyklu miejskim przyczyniają się do szybszego wyeksploatowania koła dwumasowego. Ponadto takie zachowanie, jak strzelanie ze sprzęgła polegające na gwałtownym jego puszczaniu również wpływa na skrócenie żywotności dwumasy. Jeżeli zależy nam na tym, aby układ przeniesienia napędu w naszym aucie był przez długi okres sprawny, pamiętajmy, że delikatny styl jazdy i właściwe operowanie sprzęgłem w dużym stopniu przyczyniają się do dobrego stanu nie tylko samej dwumasy, ale również i całego szeregu innych podzespołów zamontowanych w naszym samochodzie.
W przypadku, gdy okaże się, iż

regeneracja koła dwumasowego

Twojego pojazdu powinna zostać wykonana, to zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem w pierwszej kolejności będzie kontakt telefoniczny z naszymi specjalistami. Wynika to z tego, że każdy przypadek jest inny, a my swoich Klientów staramy się traktować w sposób indywidualny i z tego właśnie powodu oferujemy różne warianty zrealizowania tej właśnie usługi. Warianty te są zróżnicowane pod względem możliwości dostarczenia do nas swojego koła dwumasowego do regeneracji oraz są związane z miejscem wykonania demontażu koła dwumasowego.

Można uczynić to o swojego mechanika lub skorzystać z któregoś z naszych warsztatów partnerskich, których bardzo duża liczba jest zlokalizowana na terenie każdej części naszego kraju. Dzięki takiemu podejściu oferowana przez nas usługa z całą pewnością może zostać wykonana w sposób łatwy i wygodny dla Ciebie, dzięki czemu nie będziesz musiał nigdzie daleko jeździć i szukać specjalisty mogącego regenerację tę zrealizować. Aby uzyskać szereg dalszych szczegółów z tym związanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi specjalistami, którzy ochoczo udzielą wszelkich dalszych w tym zakresie informacji.
  • wybierak w kole dwumasowym
Nasi Klienci to przede wszystkim osoby prywatne i firmy mające swoją lokalizację na terenie woj. kujawsko-pomorskiego, takie jak np.:

Toruń Włocławek Bydgoszcz Nakło Mrocza Sępólno Krajeńskie Kamień Krajeński Koronowo Tuchola Chełmno Świecie Grudziądz Łasin Solec Kujawski Kcynia Szubin Łabiszyn Więcbork Warlubie Chełmża Kowalewo Pomorskie Brodnica Rypin Ciechocinek Lipno Skępe Dobrzyń Kowal Lubień Kujawski Lubraniec Piotrków Kujawski Izbica Kujawska Inowrocław Pakość Janikowo Mogilno Strzelno Kruszwica Radziejów Żnin

. Warto pamiętać, że jako jedyni w naszym kraju mamy rekomendację znanemu każdemu kierowcy tygodnika motoryzacyjnego wydawanego od ponad pół wieku w formie papierowej.

tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011