REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO NAMYSŁÓW

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.

Regeneracja koła dwumasowego NamysłówNa ogół każdy kierowca, którego dotyczy konieczność wykonania usługi w postaci

regeneracji koła dwumasowego

chciałby, aby czynności zrealizować w miarę szybko, aby samochód był przez jak najkrótszy okres czasu wyłączony z ruchu. Naszym kontrahentom możemy zaproponować różne warianty rozwiązania tego problemu i jeden z nich polega na tym, że przyjeżdżasz do któregoś z naszych warsztatów partnerskich i jeszcze tego samego dnia po kilku godzinach wyjeżdżasz już ze zregenerowanym kołem dwumasowym. Ponieważ każdy przypadek jest inny, a my naszych Klientów staramy się traktować w sposób indywidualny, dlatego aby w jak najlepszy sposób dopasować naszą ofertę i warianty usługi do Twoich oczekiwań proponujemy wybrać w telefonie podany na stronie numer i skontaktować się z naszymi specjalistami. Udzielą oni Państwu dalszych i nieco bardziej szczegółowych informacji związanych z oferowanymi przez nas pracami.

Jeżeli

regeneracja koła dwumasowego

jest w obszarze Twoich zainteresowań i chciałbyś skorzystać z naszych usług, to trzeba pamiętać również o tym, że układ sprzęgła tworzą dodatkowo tarcza, docisk oraz wysprzęglik. Jedynie dobra kondycja wszystkich tych elementów jest gwarancją prawidłowej pracy sprzęgła i właściwego przenoszenia momentu obrotowego z jednostki napędowej poprzez skrzynie biegów na koła. Trzeba również pamiętać o tym, że aby dostać się do układu sprzęgła konieczny jest demontaż skrzyni biegów, co rodzi określone koszty. Jeżeli nie chcesz po relatywnie krótkim czasie od regeneracji koła dwumasowego martwić się o kwestie związane z wymianą tarczy, docisku lub wysprzęglika, to warto jest w momencie regeneracja dwumasy również i na te dodatkowe wspomniane przez nas elementy zwrócić uwagę. Jeżeli Ty lub Twój mechanik macie wątpliwości, czy nadają się one jeszcze do dalszego użytkowania można dostarczyć je do naszego zakładu razem ze swoim kołem dwumasowym, a nasi specjaliści dokonają niezbędnych pomiarów i ocenią kondycję całego układu. Ostateczną decyzję podejmiesz Ty i jeżeli stwierdzisz, że nie chcesz regenerować nic więcej oprócz dwumasy, to my oczywiście postąpimy zgodnie z Twoimi zaleceniami. Niemniej jednak mając na uwadze kondycję własnego samochodu i dbałość o prawidłowe działanie układu sprzęgła warto jest z naszymi sugestiami zapoznać się i je rozważyć.

tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011