RENOWACJA I NAPRAWA SKÓRZANEJ TAPICERKI SAMOCHODOWEJ

Łódź, tel. 575 808 802

Renowacja i naprawa skórzanej  tapicerki

w aucie – na czym polega?

Po kilku latach użytkowania samochodu jego tapicerka podlega procesowi stopniowego zniszczenia, a efektem tego są różnego rodzaju przetarcia, plamy i niestety ślady uszkodzeń spowodowane ostrymi przedmiotami. Taka tapicerka nawet w luksusowym aucie wygląda fatalnie.
Polecane przez nas usługi to m.in.:

-

renowacja samochodowych tapicerek skórzanych

(skóry),
- likwidacja przetarć tapicerki skórzanej,
- usuwanie zabrudzeń na skórze,

- inne usługi do uzgodnienia z klientem.
renowacja tapicerki skórzanej
naprawa foteli skórzanych w aucie
Tapicerka samochodowa, a szczególnie skórzana wymaga od posiadacza samochodu znacznie więcej uwagi, niż zwykła tapicerka welurowa. Skóra samochodowa jest materiałem, który dodaje naszemu autu prestiżu, ma także wiele innych korzystnych walorów użytkowych, wymaga ona jednak, by poświęcać jej troszkę więcej uwagi.

Tapicerki skórzanej
nie powinno się pranć i czyścić w sposób tradycyjny za pomocą wody i powszechnie dostępnych  środków chemicznych, odbija się to bowiem zwykle dość szybko na jej wyglądzie i wytrzymałości. Po kilku latach użytkowania auta ze skórą, pojawić mogą się czasem liczne przetarcia, drobne pęknięcia, różnej wielkości dziury, a jej kolor nie jest już tak intensywny, jak w czasach najlepszej świetności tapicerki.

Wszystkie te mankamenty powodują, że auto z tapicerką skórzaną nie wygląda wtedy wewnątrz zbyt okazale, czasem wręcz sprawia wrażenie bardzo zaniedbanego. W takim wnętrzu nie czujemy się przyjemnie, a i przewożone przez nas osoby mogą z tego powodu odczuwać pewnego rodzaju dyskomfort.

Aby temu zapobiec można skorzystać z usługi jaką Państwu proponujemy, a którą jest

renowacja

, odnawianie i odświeżanie

tapicerki skórzanej

. Nasza usługa powoduje, że skóra samochodowa odzyskuje swój blask i ładny wygląd. Po zabiegu takim powraca intensywny kolor skóry, usuwane są plamy, dziury, rozdarcia, można także wymienić mocno zniszczone na skutek użytkowania elementy sprężyste wewnątrz fotela samochodowego.
tapicerka ze skóry renowacja
Całkowita renowacja skóry w aucie zajmuje około jednego tygodnia – naszą pracę wykonujemy solidnie i tego terminu nie da się niestety skrócić.
By odnowić wygląd tapicerki ze skóry i przywrócić do stanu niemalże nowego proponujemy jej

renowację

i naprawę. Proces ten oznacza usunięcie starej, złuszczonej i wytartej warstwy farby ze skóry, usunięciu wszelkich uszkodzeń mechanicznych i odbarwień, pokryciu skóry warstwą nowego koloru i zabezpieczeniu specjalistycznymi powłokami ochronnymi – tak wygląda to w dość dużym uproszczeniu – proces ten jest wieloetapowy i wiąże się  z użyciem szerokiego zakresu specjalistycznych środków ale efekt końcowy jest taki, że skórzana tapicerka po renowacji wygląda prawie, jak nowa.

Renowacja

wymaga kilku dni roboczych ale końcowy rezultat, o czym przekonało się już wielu naszych klientów z całą pewnością jest tego wart.

Koniecznie trzeba wiedzieć, że żywotność takiej renowacji jest stosunkowo długa – często słyszy się opinie, szczególnie całkowitych amatorów, którzy malowali swoje fotele w domu pędzelkiem, że koloryzacji skóry jest nietrwała – oczywiście, jeśli nie wie się, jak wygląda cały i wieloetapowy proces renowacji i nie zastosuje odpowiednich i drogich preparatów, nowa warstwa odpadnie sama już po kilku dniach – my na szczęście dzięki odpowiedniej technologii, odpowiednim środkom i doświadczeniu wiemy, jak dokonać renowacji skóry, tak by efekt był długotrwały i doskonały.

Renowacja tapicerki skórzanej - skórzane fotele samochodowe

renowacja foteli skórzanych
naprawa skór samochodowych
© 2011   ·   All Rights reserved