REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO OLESNO

tel. 607 706 509
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Posiadamy liczne warsztaty, dzięki czemu nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego jest podobna do żywotności fabrycznie nowego podzespołu.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła, dociski i wysprzęgliki.

Przedstawimy Ci prawdopodobnie najatrakcyjniejszą ofertę na rynku!

Regeneracja koła dwumasowego OlesnoOferowana w naszym zakładzie centralnym

regeneracja koła dwumasowego

to usługa dedykowana posiadaczom samochodów wyposażonych zarówno w jednostki zasilane olejem napędowym, jak i benzyną, jednakże posiadające tylko i wyłącznie skrzynie manualne. Nie wszyscy o tym wiedzą, ale dwumasy występują nie tylko w silnikach diesla, lecz również w silnikach benzynowych. Podstawowym zadaniem koła dwumasowego jest tłumienie drgań skrętnych, które są generowane przez silnik podczas jego pracy w dolnym zakresie obrotów. Z tego właśnie względu metaliczne odgłosy i inne niepokojące symptomy dochodzą do uszu kierowcy podczas pracy silnika w tym właśnie zakresie obrotów. Gdy zwiększymy prędkość obrotową silnika poprzez przyspieszenie i dodanie gazu, to na ogół objawy te ustaną. Specyfika drgań skrętnych jest właśnie taka, że nie występują one przy wyższych obrotach silnika. Jeżeli nasze auto ma przebieg zbliżony do około 200 000 kilometrów, to również wartość ta zwiększa ryzyko tego, że to właśnie dwumasa objawy takie generuje. Jeżeli masz wątpliwości, co do tego, czy to rzeczywiście ten element, proponujemy skontaktować się z naszymi specjalistami, którzy wskażą Ci dobrego mechanika w którymś z naszych zakładów partnerskich, aby można było wykonać w pierwszej kolejności diagnostykę i ewentualnie później zdecydować się na realizację czynności regeneracyjnych.

Gdy po wykonanej diagnostyce okaże się, że

regeneracja koła dwumasowego

jest rzeczywiście konieczna, to proponujemy skontaktować się z nami i nasi specjaliści doradzą, który z wariantów naszej usługi będzie dla Państwa najbardziej korzystny i wygodny. Naszych Klientów za każdym razem traktujemy w sposób indywidualny i mamy świadomość tego, że każda sytuacja i przypadek mogą być inne. Oferujemy zatem naszym wszystkim Klientom różne warianty dostarczenia już zdemontowanej dwumasy do naszego zakładu centralnego, a gdy Twoje auto jeszcze jeździ możemy zaproponować także wizytę w którymś z naszych zakładów partnerskich na wykonanie w pierwszej kolejności diagnostyki tego elementu i na demontaż oraz montaż dwumasy na potrzeby jej regeneracji. Dużym ułatwieniem jest to, że nasze warsztaty partnerskie są zlokalizowane praktycznie w każdym zakamarku naszego kraju i dzięki temu nie będziesz musiał nigdzie daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty. Całość możemy zorganizować w ten sposób, że jeszcze tego samego dnia, którego przyjedziesz do mechanika opuścisz warsztat z już zregenerowanym kołem dwumasowym. Rozwiązanie takie z pewnością docenią posiadacze samochodów firmowych, gdzie każdy dzień postoju auta i wyłączenia go z ruchu może oznaczać straty dla właściciela firmy. Dalsze szczegółowe informacje w tym zakresie dostępne są w naszych specjalistów pod podanym na stronie numerem telefonu.
  • regeneracja koła dwumasowego Olesno
© 2011 by "Aquaress"   -   All Rights reserved