REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO OLSZTYN

tel. 607 706 509
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Posiadamy liczne warsztaty, dzięki czemu nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego jest podobna do żywotności fabrycznie nowego podzespołu.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła, dociski i wysprzęgliki.

Przedstawimy Ci prawdopodobnie najatrakcyjniejszą ofertę na rynku!
Koło dwumasowe jest specyficznym podzespołem w samochodach - podlega stopniowemu zużyciu, ale jeśli jest użytkowane prawidłowo - z zachowaniem kilku ważnych zasad, okres żywotności dwumasy może być znacznie dłuższy, niż normalnie…
regeneracja kół dwumasowych Olsztyn
Wszyscy klienci z

Olsztyna

i oczywiście także z innych lokalizacji w woj. warmińsko-mazurskim:

Elbląg Ełk Dobre Miasto Lidzbark Warmiński Górowo Iławeckie Jeziorany Bartoszyce Kętrzyn Mrągowo Biskupiec Barczewo Szczytno Nidzica Działdowo Lidzbark Iława Ostróda Morąg Olsztynek Braniewo Orneta Pasłęk Młynary Węgorzewo Giżycko Pisz Kalinowo Orzysz Mikołajki Ryn

w przypadku, gdy

koło dwumasowe

w ich samochodzie dotyczy

regeneracja

zastanawiają się, jak należy użytkować samochód, aby dwumasa po naprawie wystarczyła na jak najdłuższy okres czasu.

Pytanie to jest dość ważne, biorąc pod uwagę znaczenie, jakie odgrywa dwumasa we współczesnych samochodach poruszających się po ulicach i drogach naszego kraju. Aby odpowiedzieć na to pytanie, trzeba nawiązać do budowy dwumasy, którą tworzą dwa wzajemnie mogące się obracać o pewien kąt koła. Aby układ ten, mający na celu tłumienie drgań funkcjonował relatywnie długo, należy pamiętać o właściwej technice jazdy.

Regeneracja koła dwumasowego OlsztynOznacza to, że nie powinniśmy spod świateł odjeżdżać z piskiem opon (auta cywilne to nie samochody wyścigowe), puszczać sprzęgło powinno się powoli i z wyczuciem, nie powinno się także holować przyczep o większej masie, niż przewiduje to producent naszego modelu samochodu.

Dodatkowo pamiętajmy, że podczas wymiany tarczy sprzęgła należy zwrócić uwagę, czy docisk sprzęgła nie jest zużyty, gdyż w takim razie w układzie sprzęgła radykalnie zwiększa się temperatura pracy (na skutek zmniejszenia powierzchni docisku i konieczności przeniesienia takiego samego momentu obrotowego), co przekłada się niestety na dość szybie wyeksploatowanie koła dwumasowego. Z powyższych wskazówek wynika, że sam użytkownik samochodu może także przyczynić się w pewnym stopniu do usterki dwumasy.

Niemniej jednak, mając na uwadze wspomniane zalecenia, możemy wnioskować, że koło dwumasowe po regeneracji służyć będzie w naszym samochodzie bardzo długo, a okres ten będziemy mogli porównać do czasu eksploatacji dwumasy fabrycznie nowej.

Usługi nasze oferujemy nie tylko na rzecz klientów z Olsztyna i miast woj. warmińsko-mazurskiego ale także dla mieszkańców pozostałych regionów naszego kraju.
Termin przyjazdu kuriera jest uzależniony od miejsca odbioru przesyłki. By mieć pewność, iż przedstawiciel firmy przewozowej będzie mógł Państwa odwiedzić w dogodnym dla Państwa  terminie prosimy o kontakt z nami.
  • regeneracja koła dwumasowego Olsztyn
  • naprawa koła dwumasowego Olsztyn
Olsztyn koła dwumasowe
tarcze sprzęgła regeneracja Olsztyn
Olsztyn naprawa kół dwumasowych
dwumasy Olsztyn
regeneracja dwumasy Olsztyn
regeneracja kół dwumasowych Olsztyn
docisk sprzęgła regeneracja Olsztyn
Olsztyn naprawa kół dwumasowych
© 2011 by "Aquaress"   -   All Rights reserved