REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO OPOLE

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.

Regeneracja koła dwumasowego OpoleObjawy te są na tyle charakterystyczne, że w 90% przypadków wizyta w warsztacie i diagnoza fachowca potwierdza trafność podejrzeń użytkownika samochodu pod adresem koła dwumasowego.

Zazwyczaj postępujemy w taki sposób, że na początkowym etapie poszukiwań przyczyn jakiejkolwiek usterki, typujemy kilka prawdopodobnych jej przyczyn. Podobnie ma się sprawa z kołem dwumasowym: oprócz niego typujemy alternatywnie poduszki silnika, czy turbosprężarkę, czy też często nawet aparaturę zasilającą sam silnik.
Miejmy natomiast na uwadze, że problemy z kołem dwumasowym występują najczęściej przy przebiegu samochodu w zakresie 160 - 250 tysięcy kilometrów.

Jeżeli stwierdzamy:
- stuki podczas włączania lub wyłączania silnika,
- drgania występujące na biegu jałowym,
- drgania pedału sprzęgła wyczuwalne przy lekkim dotknięciu go podeszwą obuwia,
- hałas z okolicy skrzyni biegów,
a nasze auto ma taki właśnie przebieg (lub większy), to wysoce prawdopodobne jest, że koło dwumasowe w naszym samochodzie jest uszkodzone (zużyte) i nie nadaje się do dalszej eksploatacji, a jednym z dwóch rozsądnych wyjść jest

regeneracja koła dwumasowego

, którą możemy przeprowadzić w naszym warsztacie.
Uszkodzone koło dwumasowe generuje kilka charakterystycznych objawów swojej usterki. Jest ich kilka i do tego mogą one być podobne do np. zużytych poduszek pod silnikiem, czy skrzynią biegów. Prawidłowa diagnoza jest tu niezbędna, aby nie wydawać niepotrzebnie naszych pieniędzy ...
Powszechne zastosowanie koła dwumasowego sprawia, że każdy użytkownik samochodu zasilanego olejem napędowym, a także niektórzy użytkownicy samochodów z silnikami benzynowymi stają przed problemem, jakim jest

regeneracja koła dwumasowego

. Te problem dotyczy także mieszkańców

Opola

oraz pozostałych miejscowości na terenie woj. opolskiego, takich, jak np.

Kluczbork Olesno Strzelce Opolskie Kędzierzyn Koźle Baborów Głogówek Głubczyce Krapkowice Gogolin Niemodlin Lewin Brzeski Brzeg Nysa Prudnik Głuchołazy Otmuchów Paczków Grodków Korfantów Biała

. Problem ten najłatwiej jest zdiagnozować stałemu użytkownikowi pojazdu, gdyż eksploatując samochód przez dłuższy czas, przyzwyczajamy się do jego odgłosów i zachowań.

Z tego powodu z łatwością zauważamy każdą zmianę w tym zakresie. Umiejętność wychwycenia tych zmian jest bardzo ważna w przypadku trafnego i szybkiego zdiagnozowania objawów uszkodzenia koła dwumasowego.

tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011