REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO OSTRÓW WIELKOPOLSKI

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.

Regeneracja koła dwumasowego Ostrów WielkopolskiKierowcy zamieszkujący Ostrów Wielkopolski, którzy rozważają opcję, jaką jest regeneracja koła dwumasowego, mają możliwość skorzystania z naszych usług. Oprócz tego, zabiegom naprawczym poddajemy znajdujące się w układzie sprzęgła elementy, jak docisk, tarczę oraz wysprzęglik. Prosimy pamiętać o tym, że dobra kondycja wszystkich elementów tworzących układ sprzęgła jest gwarancją jego efektywnego działania.

Wielu naszych Klientów podczas rozmów telefonicznych zadaje pytania, jak rozpoznać wyeksploatowane koło dwumasowe. Na telefon nie jest to do końca możliwe, niemniej jednak istnieją pewne objawy, których wystąpienie, to większe ryzyko, że to właśnie dwumasa jest problemem. Z całą pewnością należą do nich metaliczne dźwięki dochodzące z okolicy skrzyni biegów, występujące podczas pracy auta na wolnych obrotach.

Jeżeli silnik pracuje na wolnych obrotach i wciskamy i puszczamy sprzęgło, to po jego maksymalnego wciśnięcia dźwięki powinny zmniejszyć swoją intensywność, a po puszczeniu sprzęgła nasilić się. Zwróćmy także uwagę, czy dotykając podeszwą sprzęgła wyczuwalne są drgania pedału. Jeżeli to zaobserwujemy, to warto jest odwiedzić mechanika samochodowego, który potwierdzi nasze obawy lub też jest rozwieje. Z tego właśnie powodu nie ma sensu demontaż skrzyni biegów i wysyłanie w ciemno koła dwumasowego do naszego zakładu, gdyż może okazać się, że to wcale nie sprzęgło jest powodem naszych obaw.

Aby całkowicie się w tej kwestii upewnić polecamy wizytę w dobrym serwis. W przypadku gdy, nie wiecie Państwo dokąd udać się na diagnostykę, proponujemy kontakt z nami, a my polecimy Państwu dobry warsztat. Na rynku regeneracji podzespołów samochodowych działamy od wielu już lat i do współpracy z nami zaprosiliśmy ponad 200 profesjonalnych warsztatów samochodowych realizujących usługi we współpracy z nami. Warsztaty te zlokalizowanie są na terenie całego kraju i istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że kilka z nich znajduje się w pobliżu miejsca Państwa zamieszkania.

Dzięki temu diagnostyka będzie mogła być wykonana poprawnie, a jednocześnie szybko. W przypadku, potwierdzenia się objawów w serwisie tym będzie można zlecić demontaż i montaż koła dwumasowego. W przypadku zatem, gdy w Twoim samochodzie konieczna jest

regeneracja koła dwumasowego

i zamieszkujesz Ostrów Wielkopolski skontaktuj się z nami, aby poznać wszelkie szczegóły tej operacji.

W Kaliszu przy ulicy Częstochowskiej zlokalizowany jest punkt, w którym można wysłać zapakowane koło dwumasowe do naszego zakładu. Oczywiście opcja ta jest jedną z kilku, które proponujemy. Najprostszym wyjściem jest kontakt z nami i zamówienie kuriera, który odwiedzi Państwa bezpośrednio. Gdy jednak zależy nam na czasie i chcielibyśmy przyspieszyć całą operację, można skorzystać z tego właśnie wariantu. Odległość dzieląca Ostrów Wielkopolski i Kalisz jest niewielka, bo nosi około dwudziestu pięciu kilometrów i pokonanie tej trasy nie powinno zająć więcej, niż pół godziny w jedną stronę, a dzięki czemu możemy zaoszczędzić cały dzień roboczy, co jest szczególnie istotne, gdy zależy nam na czasie, bo przykładowo samochód jest wykorzystywany w firmie. Wszelkie informacje dotyczące możliwości dostarczenia

koła dwumasowego

do regeneracji w naszym zakładzie uzyskacie Państwo pod podanym obok numerem telefonu.
  • regeneracja koła dwumasowego Ostrów Wielkopolski

tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011