REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO

- PLAN NAPRAWY
tel. 607 706 509
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Posiadamy liczne warsztaty, dzięki czemu nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego jest podobna do żywotności fabrycznie nowego podzespołu.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła, dociski i wysprzęgliki.

Przedstawimy Ci prawdopodobnie najatrakcyjniejszą ofertę na rynku!
Uwaga! - Nie skupujemy używanych kół dwumasowych!
Oddzwaniamy do naszych Klientów- jeśli zadzwonisz do nas, a w danym momencie nasza linia telefoniczna będzie zajęta, oddzwonimy do Ciebie w ciągu około 10-30 minut zależnie od obciążenia centrali.

Regeneracja koła dwumasowego

to proste! Zadzwoń... i resztę zostaw nam.

Nowe koła dwumasowe - jeśli koło dwumasowe w Twoim aucie nie nadaje się do regeneracji, możemy zaproponować Ci zakup nowej dwumasy po cenach hurtowych.

Nowe tarcze sprzęgła i dociski - jeśli Twoje są uszkodzone tak, że nie nadają się do regeneracji, zaproponujemy Ci części nowe w atrakcyjnych hurtowych cenach.

Nowe wysprzęgliki / łożyska oporowe - te części nie podlegają regeneracji i powinny być założone w momencie regeneracji koła dwumasowego - ich dobry stan wpływa na żywotność układu sprzęgła.

Nowe części samochodowe w cenach hurtowych - naszym Klientom oferujemy dostęp do fabrycznie nowych części samochodowych po cenach hurtowych.

Rekomendowany Warsztat - zadzwoń do nas, sprawdzimy dostępność tej usługi na Twoim terenie;

Door to Door - ty jedynie wskazujesz skąd mamy odebrać podzespoły i gdzie je odesłać po regeneracji - Door to Door działa jednolicie na terenie całego kraju, zarówno w dużych aglomeracjach jak i w małych miejscowościach,

Koło na Wymianę - pomożemy Ci w doborze koła dwumasowego pasującego do Twojego pojazdu. Dzięki temu będziesz miał pewność, że zamówiłeś właściwy podzespół. Pamiętaj, że wiodący producenci samochodów montowali w tym samym czasie w jednym rodzaju silnika kilka różnych zestawów sprzęgła, różniących się szczegółami montażowymi.
© 2011 by "Aquaress"   -   All Rights reserved