REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO PNIEWY

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.

Regeneracja koła dwumasowego PniewyZamieszkujesz Pniewy i regeneracja koła dwumasowego znajduje się w kręgu Twoich zainteresowań? Jeżeli na pytania te odpowiadasz twierdząco, to zapraszamy Cię do dalszej lektury. Bardzo często możemy spotkać się z opiniami krążącymi w sieci, jak i zasłyszanymi z ust kierowców oraz samych mechaników na temat kół dwumasowych. Zdecydowana ich większość jest niestety negatywna.

Sprowadzają się one w większości do stwierdzenia, że tak zwana dwumasa, to podzespół całkowicie zbędny w samochodzie i montowany w nim tylko i wyłącznie po to, aby nabijać kasę producentom tychże podzespołów i warsztatom je wymieniającym. Pogląd taki nie do końca jest uzasadniony, choćby z tego względu, że koła dwumasowe pełnią bardzo istotną funkcję w każdym samochodzie, w którym są zainstalowane.

Najważniejszym zadaniem koła dwumasowego jest tłumienie drgań skrętnych generowanych przez silnik. Druga ich funkcja to ochrona skrzyni biegów przed nadmiernym przeciążeniem i gwałtownie przenoszonym momentem obrotowym z wału korbowego na skrzynię biegów. W ciągu naszej wieloletniej praktyki wielokrotnie spotkaliśmy kierowców, którzy w sytuacji, gdy mieli problem z kołem dwumasowym zastąpili je klasycznym układem sprzęgła.

Później natomiast byli mocno zdziwieni, gdy okazało się, że skrzynia biegów nadaje się do wymiany, gdyż jest poważnie uszkodzona. Otóż jest to wynikiem tylko i wyłącznie tego, że została usunięta z pierwotnie zaplanowanej konstrukcji dwumasa. Gdy porównamy wydatki, jakie musimy ponieść w związku z wymianami paska rozrządu podczas eksploatacji samochodu z kosztem wymiany koła dwumasowego na nowe lub też jego regeneracji, to okaże się, że rozrząd jest o wiele bardziej kosztowny w otrzymaniu i serwisowaniu, niż koło dwumasowe.

Pamiętajmy zatem, że dwumasa służy do tłumienia drgań skrętnych i dzięki temu skrzynia biegów jest mniej narażona na te właśnie drgania i dzięki temu jej żywotność jest znacznie dłuższa. W przypadku więc, gdy zamieszkujesz Pniewy i

regeneracja koła dwumasowego

jest obszarze Twoich zainteresowań, proponujemy w pierwszej kolejności skontaktować się z nami i uzyskać wszelkie niezbędne w tym zakresie informacje, aby podjęta decyzja, w jaki sposób poradzić sobie ze swoim problemem w tym zakresie była jak najbardziej świadoma i korzystna dla kieszeni kierowcy.

W Poznaniu przy ulicy Staszica zlokalizowany jest punkt, w którym można osobiście w firmie kurierskiej wysłać do nas swoje koło dwumasowe do regeneracji. Najprościej będzie udać się na wschód drogą krajową numer 92, cała trasa to niecałe 50 kilometrów, tak więc droga w jedną stronę nie powinna zająć więcej niż, niecałą godzinę. Oprócz tego istnieje możliwość samodzielnego przyjazdu do naszego zakładu, ale przypuszczamy, że w wielu przypadkach nie będzie to opłacalne z uwagi na koszt paliwa i stracony na to czas. Najprostszą wersją zamówienia naszych usług jest skorzystanie ze współpracującego z nami kuriera i złożenie zlecenia na jego usługi bezpośrednio pod numerem telefonu umieszczonym na stronie. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o telefon do nas, a nasi fachowcy udzielą wszelkich niezbędnych informacji w tym zakresie.
  • regeneracja koła dwumasowego Pniewy

tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011