REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO PRUDNIK

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.

Regeneracja koła dwumasowego PrudnikOperacja realizowana w naszym zakładzie, czyli

regeneracja koła dwumasowego

to jeden z zabiegów dedykowanych kierowcom posiadającym samochody z manualną skrzynią biegów. Trzeba pamiętać, że w układzie sprzęgła znajdziemy także inne elementy takie jak tarcza sprzęgła, docisk oraz wysprzęglik. Ważna jest dobra kondycja wszystkich elementów tworzących ten właśnie układ, gdyż sprzęgło łączy jednostkę napędową ze skrzynią biegów i w związku z tym przynosi bardzo duże obciążenia. Utrata własności dwumasy powoduje, że nadwozie samochodu może wpadać w drgania w dolnym zakresie obrotów, a dodatkowo do naszych uszu dochodziły będą metaliczne odgłosy w trakcie włączania i gaszenia silnika oraz podczas jego pracy w dolnym zakresie obrotów. Specyfika drgań skrętnych oznacza, że przy zwiększeniu prędkości obrotowej zanikają one, co skutkuje tym, że symptomy wyeksploatowanej dwumasy przestaniemy odczuwać. Niemniej jednak warto jest pamiętać o tym, że jeżeli jakiekolwiek niepokojące objawy zaobserwujemy powinniśmy w miarę szybko odwiedzić mechanika mogącego wykonać ocenę i diagnostykę dwumasy. Jest o tyle istotne, że podobne objawy, przykładowo wibracje karoserii, mogą być powodowane przez inny element, a mianowicie poduszki metalowo gumowe pod silnikiem lub skrzynią biegów. Jeżeli okaże się, że nie masz zaufanego mechanika mogącego diagnostykę taką przeprowadzić, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy wskażą Ci któryś z naszych warsztatów partnerskich.

Jeżeli

regeneracja koła dwumasowego

będzie rzeczywiście potrzebna, to warto jest pamiętać o tym, iż naszym Klientom oferujemy wiele różnych wariantów rozwiązania tego problemu. Wiążą się one z różnymi możliwościami dostarczenia zdemontowanego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego lub innymi schematami działania, gdy koło dwumasowe jest jeszcze zamontowane w samochodzie. Bez względu na rozwiązanie, które w późniejszym etapie wybierzemy, należy pamiętać, że zbyt długie odwlekanie diagnostyki i ewentualnej regeneracji lub wymiany koła dwumasowego może skutkować koniecznością poniesienia dodatkowych kosztów. Wynikają one z dwóch elementów. Jeżeli auto ulegnie unieruchomieniu, to z całą pewnością do całości będziemy musieli doliczyć koszt transportu auta na lawecie lub holowania. Zdarzają się jednak nieco gorsze przypadki mianowicie może zdarzyć się taka sytuacja, i z przypadkami takimi już spotkaliśmy się, że niesprawne koło dwumasowe doprowadza do poważnej usterki silnika lub skrzyni biegów. Tak więc, symptomów zużycia dwumasy nie lekceważmy lecz w miarę szybko wykonajmy diagnostykę tego podzespołu, aby upewnić się, czy to właśnie ten element jest źródłem niepokojących objawów.

tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011