REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO RACIBÓRZ

tel. 607 706 509
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Posiadamy liczne warsztaty, dzięki czemu nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego jest podobna do żywotności fabrycznie nowego podzespołu.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła, dociski i wysprzęgliki.

Przedstawimy Ci prawdopodobnie najatrakcyjniejszą ofertę na rynku!

Regeneracja koła dwumasowego RacibórzSpośród wielu naszych usług,

regeneracja koła dwumasowego

cieszy się relatywnie wysoką popularnością wśród naszych kontrahentów. Z usługi tej korzystają nie tylko kierowcy indywidualni, ale także warsztaty samochodowe oraz autoryzowany serwisy znanych w Polsce marek. Wynika to z faktu, że przeciętna żywotność koła dwumasowego to około 200 tysięcy kilometrów i niestety agresywny styl jazdy często dystans ten dość mocno skraca.

Dodatkowo trzeba zwrócić uwagę na fakt, że koła dwumasowe są coraz powszechniej wykorzystywane w konstrukcji samochodów zasilanych nie tylko olejem napędowym, ale również w samochodach posiadających silniki benzynowe. Oprócz tego możemy poddać naszym procesom naprawczym również tarczę i docisk sprzęgła oraz wysprzęglik. Trzeba pamiętać, że jedynie dobra kondycja wszystkich tych elementów zagwarantować może efektywną pracę układu sprzęgła.

Regeneracja koła dwumasowego realizowana w naszym zakładzie to pewność, atrakcyjna cena i gwarancja bez limitu przejechanych kilometrów oraz bardzo wysoka jakość realizowanych prac. Potwierdzeniem tego jest rekomendacja znanego każdemu kierowcy, wydawanego formie papierowej od lat tygodnika motoryzacyjnego, którego redaktorzy i dziennikarze odwiedzili nasz zakład w celu przekonania się o jakości naszych pracy.

Wynikająca z tego konkluzja była i jest jedna. Regeneracja koła dwumasowego, to dobre rozwiązanie, zarówno pod względem finansowym, jak i również z punktu widzenia jakości i dalszej żywotności dwumasy.

Jeżeli Racibórz jest miejscem Twojego zamieszkania lub któraś z okolicznych miejscowości i chciałbyś zrealizować usługę, którą jest

regeneracja koła dwumasowego

w naszym zakładzie, to oczywiście w pierwszej kolejności konieczny jest demontaż tego podzespołu. Kolejnym krokiem będzie dostarczenie swojego elementu do naszego zakładu centralnego, w którym czynności te realizujemy.

Wspominamy o tym, dlatego że spośród kilku opcji dostarczenia do naszego zakładu dwumasy, można samodzielnie odwiedzić kuriera i przekazać mu paczkę. Nieco prostszym rozwiązaniem, lecz niekiedy trwającym odrobinę dłużej jest zamówienie kuriera, który odwiedzi wskazany adres i paczkę podejmie.

Można także samodzielnie przyjechać do naszego zakładu ze swoją dwumasą i zostawić ją do regeneracji. Można także umówić się w warsztacie na wymianę dwumasy, a my przed taką operacją do warsztatu tego już zregenerowaną część prześlemy, dzięki czemu wizyta u mechanika nie powinna zająć więcej, niż kilka godzin. Aby szczegóły i możliwe warianty lepiej poznać proponujemy skontaktować się pod podanym na stronie numerem telefonu z naszymi specjalistami.
  • zregenerowane koło dwumasowe 4
  • naprawa koła dwumasowego Racibórz
© 2011 by "Aquaress"   -   All Rights reserved