REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO RAWICZ

tel. 607 706 509
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Posiadamy liczne warsztaty, dzięki czemu nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego jest podobna do żywotności fabrycznie nowego podzespołu.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła, dociski i wysprzęgliki.

Przedstawimy Ci prawdopodobnie najatrakcyjniejszą ofertę na rynku!

Regeneracja koła dwumasowego RawiczW przypadku, gdy zamieszkujesz Rawicz i chcesz przeprowadzić operację, którą jest regeneracja koła dwumasowego, zapraszamy do korzystania z naszych usług. W pierwszej kolejności powinna być dokonana diagnostyka, czy to rzeczywiście koło dwumasowe jest źródłem naszego problemu. Można zrobić to u swojego zaufanego mechanika, a jeżeli nie macie Państwo takiego, proponujemy skontaktować się z nami, a my wskażemy Państwu rzetelny warsztat w pobliżu miejsca zamieszkania, aby cała operacja była łatwa do przeprowadzenia i komfortowa.

Nie powinno zwlekać się z regeneracją koła dwumasowego, gdyż grozić może to w najlżejszym przypadku unieruchomieniem samochodu. W przypadku, gdy zdarzy się to w pobliżu miejsca zamieszkania, nie będzie to problemem, choć i tak prawdopodobnie będzie wiązało się z koniecznością holowania samochodu do warsztatu.

Nieco większy problem pojawia się, gdy auto zostanie uruchomione podczas dłuższego wyjazdu. W takim przypadku, przewóz samochodu lawetą najprawdopodobniej będzie dużo droższy. W naszej wieloletniej praktyce spotkaliśmy się z dwoma rodzajami uszkodzeń samochodu, znacznie kosztowniejszymi, niż tylko konieczność wydania pieniędzy na lawetę lub holowanie samochodu, a które wynikały z lekceważenia problemów ze zużytą dwumasą.

Mamy tutaj na myśli uszkodzenie skrzyni biegów i ukręcenie korbowego. W obydwu przypadkach, w zależności od wieku i rodzaju samochodu koszt naprawy, a mówimy tutaj już o remontach generalnych lub wymianach może sięgać niekiedy nawet do wartości całego samochodu szczególnie, jeżeli mówimy o pojazdach starszych. Jeżeli zatem zamieszkujesz Rawicz i zamierzasz przeprowadzić operację, jaką jest

regeneracja koła dwumasowego

, proponujemy skontaktować się z naszymi specjalistami, którzy odpowiedzą na wszystkie związane z tym zakresem pytania.

W Poznaniu zlokalizowany jest punkt, w którym można zostawić u kuriera współpracującej z nami firmy spedycyjnej swoje koło dwumasowe do wysłania do nas, oczywiście prawidłowo spakowane do regeneracji. Dystans do Poznania to ponad 100 kilometrów, natomiast nie jest także możliwość odwiedzenia analogicznego punktu zlokalizowanego we Wrocławiu lub Legnicy. Zaznaczona niebieskim kolorem na mapie trasa, to najkrótsza droga do Poznania. Zamieściliśmy mapę dlatego, że niektórzy Klienci chcieliby osobiście dostarczyć swoje koło dwumasowe do regeneracji w naszej firmie bezpośrednio kurierowi. Wcześniej jednak konieczne jest osobisty kontakt z nami, aby uzyskać dane do autoryzacji przesyłki.
  • regeneracja koła dwumasowego Rawicz
  • koła dwumasowe Rawicz
© 2011 by "Aquaress"   -   All Rights reserved