regeneracja amortyzatorów
regeneracja amortyzatorów
regeneracja amortyzatorów 65
regeneracja amortyzatorów

REGENERACJA AMORTYZATORÓW

Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Chorzów
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Gniezno
Gorzów Wielkopolski
Katowice
Konin
Kraków
Legnica
Lublin
Łomża
Łódź
Olsztyn
Opole
Ostrołęka
Piła
Piotrków Trybunalski
Poznań
Radom
Rybnik
Rzeszów
Skierniewice
Słupsk
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Wałbrzych
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra

regeneracja amortyzatorów 05
amortyzatory regeneracja
regeneracja amortyzatorów
regeneracja amortyzatorów 011
regeneracja amortyzatorów 47
regeneracja amortyzatorów 034
amortyzatory 045
Oferta specjalna! Tanie zakupy nowych części zamiennych dla Twojego auta,
W TYM TAKŻE AMORTYZATORÓW!
KOMPLEKSOWO ROZWIĄŻEMY PROBLEM Z TWOIMI AMORTYZATORAMI
regeneracja amortyzatorów 67
regeneracja amortyzatorów 45
© 2011 by "Aquaress"   -   All Rights reserved
regeneracja amortyzatorów 33
UWAGA - NOWOŚĆ !
Jeśli interesuje Cię usługa, jaką jest

regeneracja amortyzatorów

, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, dzięki której dowiecie się Państwo wszystkiego, co jest związane z naszą ofertą. A tytułem wstępu przedstawiamy kilka najważniejszych informacji na temat amortyzatorów.

Otóż amortyzatory pełnią bardzo istotną funkcję we współczesnych autach i mamy tu na myśli nie tylko samochody osobowe ale praktycznie każdy możliwy rodzaj pojazdu, niezależnie od jego przeznaczenia i spełnianych funkcji. Amortyzatory stosuje się, aby niwelować kołysanie nadwozia i zapewnić przyczepność kół do podłoża. W zawieszeniu ich rola polega na m.in. kontrolowaniu funkcjonowania sprężyn poprzez tłumienie drgań o rozmaitej charakterystyce pod względem częstotliwości i amplitudzie oraz przyśpieszeniu. Dzięki swojej budowie masa resorowanego pojazdu rozkłada się w miarę możliwości i warunków pracy równomiernie na wszystkie koła, co przyczynia się do uzyskania maksymalnie dobrej przyczepności do podłoża, po którym aktualnie porusza się pojazd. Zdecydowana większość samochodów ma przewidziany jeden amortyzator na jedno koło, charakterystyka zaś według której amortyzator pracuje pozwala wyróżnić dwa podstawowe ich typy, czyli tak zwane amortyzatory miękkie i amortyzatory twarde.

Pierwsze z nich są z reguły montowane fabrycznie do samochodów osobowych, którymi poruszamy się na co dzień. Dzięki nim, znaczna część drgań koła jest pochłaniana i tym samym mniejsza ich wielkość przenosi się na nadwozie. Użytkownicy samochodów dzięki temu odczuwają komfort jazdy i w mniejszym stopniu odczuwają nierówności, po których porusza się pojazd. Minusem miękkich amortyzatorów może być nadmierne kołysanie nadwozia przy pokonywaniu tychże nierówności.

Z kolei amortyzatory twarde mają nieco bardziej sportowy charakter, dzięki czemu podczas pokonywania zakrętów auto ma lepszą stabilność na zakrętach. Ich minusem jest natomiast znacznie większe odczuwanie przez podróżujących samochodem nierówności terenu, po którym jedziemy.

Oczywiście dwa opisane powyżej typy są wariantami skrajnym, podczas gdy producenci samochodów chcąc zadbać jednocześnie o komfort i bezpieczeństwo montują amortyzatory o charakterystyce mieszanej pozwalającej zależnie od nawierzchni i stylu jazdy dobrać optymalne właściwości tłumienia amortyzatorów.

Amortyzatory są szalenie istotnym elementem zawieszenia każdego pojazdu, a dbałość o ich stan i zdolność do tłumienia drgań w ogromnym stopniu przekłada się na bezpieczeństwo nie tylko kierowcy i pasażerów ale i także innych uczestników ruchu drogowego. Z tego właśnie powodu, żaden rozsądny kierowca nie powinien pozwolić sobie na lekceważenie stanu amortyzatorów. Na szczęści obowiązkowe, okresowe badania techniczne samochodów obejmują także diagnostykę i ocenę stanu amortyzatorów do tłumienia drgań. Ich nadmierne wyeksploatowanie i zużycie rodzi konieczność zakupu nowych amortyzatorów i ich wymiany lub dokonania

regeneracji amortyzatorów

, co stanowi m.in. przedmiot świadczonych usług przez naszą firmę. Zachęcamy do kontaktu z nami!
Regeneracja amortyzatorów - to prostsze i tańsze, niż przypuszczasz!