Regeneracja naprawa pomp wtryskowych i wtryskiwaczy

Tel. 609 508 607
Zapraszamy codziennie od 8.00 do 17.00
Niedziele i święta zakład nieczynny
Dlaczego warto wykonać regenerację?
Atrakcyjna cena
Gwarancja
Podzespoły wracają do stanu fabrycznego
Objawy zużytych wtryskiwaczy i pompy wtryskowej
Utrata mocy silnika
Nierównomierna praca jednostki napędowej
Kłopot przy uruchamianiu silnika

Regeneracja naprawa pomp wtryskowych wtryskiwaczy

Zarówno wtryskiwacze, jak i sama pompa wtryskowa to elementy wykonane w sposób bardzo precyzyjny. Tolerancja wykonania i montażu poszczególnych elementów tych podzespołów jest liczona bardzo często w tysięcznych częściach milimetra. Będzie to skutkowało tym, że żaden kierowca nie będzie w stanie samodzielnie jakichkolwiek napraw, czy regulacji wykonać, przede wszystkim z braku stosownych urządzeń i wiedzy oraz doświadczenia. Dlatego właśnie czynności związane z

naprawą i regeneracją pomp wtryskowych i wtryskiwaczy

powinny zawsze zostać powierzone wyspecjalizowanemu zakładowi. Co więcej, nawet przeciętny warsztat samochodowy bez posiadania odpowiednich przyrządów i stosownego doświadczenia nie podejmie się próby naprawy lub regulacji elementów aparatury wtryskowej. W naszym zakładzie centralnym czynności regeneracyjne wykonujemy już od bardzo długiego okresu czasu i w związku z tym posiadamy ogromne doświadczenie w omawianym obszarze.

Komponenty opuszczające nasz zakład centralny mają dokładnie takie same walory techniczne, jak części montowane w autach podczas ich produkcji. Żywotność zregenerowanych wtryskiwaczy i pomp wtryskowych z reguły jest podobna do żywotności części fabrycznie nowych. Oczywiście należy pamiętać o tym, że kierowca w pewnym sensie sam wpływa na żywotność komponentów w swoim samochodzie. W przypadku aparatury wtryskowej dbałość tam będzie objawiała się poprzez tankowanie odpowiedniej jakości paliwa. Bardzo często to właśnie paliwo powoduje różnego rodzaju uszkodzenia i przyspieszone zużycie elementów aparatury wtryskowej. Pamiętajmy również o tym, że zarówno wtryskiwacze, jak i pompy wtryskowe to elementy pracujący w sposób mechaniczny i wraz z upływem czasu ulegają one naturalnemu procesowi zużycia i wyeksploatowania. Z tej właśnie przyczyny nie są to elementy wieczne, lecz w którymś momencie nadejdzie konieczność ich zregenerowania i naprawy.
regeneracja naprawa pomp wtryskowych i wtryskiwaczy
regeneracja naprawa pomp wtryskowych
regeneracja wtryskiwaczy
regeneracja naprawa wtryskiwaczy
regeneracja pomp wtryskowych
regeneracja naprawa pompy wtryskowej
regeneracja pompy wtryskowej i wtryskiwacza
naprawa pompy wtryskowej i wtryskiwacza
Obsługujemy kontrahentów z terenu całego kraju. W podanych miejscowościach posiadamy nasze warsztaty partnerskie:

Katowice Chełm Rzeszów Jelenia-Góra Stalowa-Wola Gdynia Mielec Szczecin Wałcz Kielce Tychy Brzeg Ostrołęka Piła Malbork Jarocin Rawa-Mazowiecka Bełchatów Kołobrzeg Pajęczno Warszawa Świecie Siedlce Płock Żyrardów Sochaczew Koszalin Myślibórz Włocławek Dębica Tomaszów-Mazowiecki Bydgoszcz Sandomierz Kluczbork Leszno Bytom Łódź Tarnów Radom Wałbrzych Legnica Częstochowa Opole Kalisz Skierniewice Łomża Rybnik Białystok Gryfice Olsztyn Kłodzko Stargard Radomsko Ełk Gorzów-Wielkopolski Toruń Zabrze Poznań Zielona-Góra Sosnowiec Puławy Ciechanów Zamość Konin Inowrocław Elbląg Przysucha Krosno Biała-Podlaska Słupsk Suwałki Grójec Otwock Lubin Nysa Przemyśl Dęblin Gniezno Wrocław Pniewy Bielsko-Biała Kwidzyn Tczew Kraków Chorzów Skarżysko-Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski Wieluń Tarnobrzeg Augustów Lublin Opoczno Olkusz Sieradz Garwolin Gdańsk Nowy-Sącz Piotrków-Trybunalski Nowy-TargDodatkowo warsztaty znajdziemy w wielu innych, mniejszych miejscowościach.

Standardowa procedura stosowana przez nasz zakład centralny w zakresie regeneracji i naprawy pomp wtryskowych i wtryskiwaczy w każdym przypadku trawiących do nas elementów aparatury wtryskowej jest zawsze taka sama. W pierwszej kolejności wszystkie elementy poddawane są inspekcji wizualnej pod kątem oceny wystąpienia ewentualnych uszkodzeń o charakterze mechanicznym. Gdy na pierwszy rzut oka z zewnątrz wszystko jest w porządku następuje demontaż, czyli rozłożenie na czynniki pierwsze pompy wtryskowej lub wtryskiwaczy. W trakcie tej operacji dokonywane jest również czyszczenie poszczególnych elementów oraz ocena stanu ich kondycji pod kątem odpowiedzi na pytanie, co kwalifikuje się do wymiany na skutek zużycia lub uszkodzenia. Kolejne kroki wiążą się ze złożeniem pompy wtryskowej lub wtryskiwaczy w całość, regulacją oraz z wykonaniem testów sprawności działania. Gdy wszystkie te zabiegi zostaną zakończone pompa wtryskowa lub wtryskiwacze otrzymują pisemną gwarancję i mogą być przekazane odbiorcy. Oczywiście przedstawione tutaj na stronie procedury wiążące się z regeneracją i naprawą aparatury wtryskowej stanowią oczywiście pewnego rodzaju uproszczenie realizowanych przez nas czynności, gdyż tak w rzeczywistości w trakcie tych etapów wykonujemy także dodatkowe działania. Jeżeli zależy Ci na tym, aby regeneracja i naprawa pompy wtryskowej lub wtryskiwaczy została wykonana w sposób profesjonalny i zgodny ze sztuką z całą pewnością można liczyć w tym zakresie na nasz zakład.
Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami

tel.
609508607
Aquaress - 2017