REGENERACJA TYLNEJ BELKI ZIELONA GÓRA

Regeneracji tylnej belki Citroen
Regeneracji tylnej belki Peugeot
Regeneracji tylnej belki Renault

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
KOMPLEKSOWO ROZWIĄZUJEMY KAŻDY PROBLEM TYLNEJ BELKI
Regeneracja tylnej belki będzie dla Ciebie wygodniejsza i łatwiejsza, niż przypuszczasz.

Zadzwoń, a dowiesz się dużo więcej, jak to zrobić.
Mamy dla Ciebie prawdopodobnie najbardziej kompleksową ofertę
na naszym rynku
Przed regeneracją tylnej belki, warto zapoznać się choć nieco z podstawowymi informacjami na temat budowy tegoż podzespołu.
Nasz serwis na rynku motoryzacyjnym w Polsce działa już od bardzo wielu lat, a jedną z naszych specjalności jest

regeneracja tylnej belki

. Jeżeli zamieszkujesz

Zieloną Górę

lub inne miasto na terenie województwa

lubuskiego

, możemy pomóc Ci rozwiązać Twój problem z tylnym zawieszeniem. Jeżeli masz wątpliwości, co do stanu technicznego zawieszenia w samochodzie i nie wiesz gdzie to sprawdzić, skontaktuj się z naszym serwisem, a my wskażemy Ci rzetelnego i solidnego mechanika samochodowego w Twojej okolicy, który dokładnie zdiagnozuje stan tylnej belki w Twoim samochodzie.
belka tylna Zielona Góra regeneracja
regeneracja tylna belka Zielona Góra
tylna belka lubuskie
belki tylne lubuskie
regeneracja tylnej belki Zielona Góra
regeneracja tylnych belek Zielona Góra
regeneracja belek Zielona Góra
belka tylna regeneracja Zielona Góra
Jeśli więc zamieszkujesz

Zieloną Górę

i interesujecie Cię nasza usługa jaką jest

regeneracja tylnej belki

, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Na początek natomiast przedstawiamy kilka informacji dotyczących tego, w jaki sposób zbudowane jest tylne zawieszenie w postaci tzw. tylnej belki.

Otóż tylne zawieszenia w samochodach francuskich takich marek jak Peugeot, Citroen i Renault są zbudowane w nieco odmienny sposób, niż inne pojazdy. Cechą szczególną tych rozwiązań jest posiadanie tak zwanej

tylnej belki

. Rozwiązanie takie ma zarówno swoich zwolenników, jak i tylu samo przeciwników. Chociaż każdy ze wspomnianych modeli ma swoje charakterystyczne rozwiązania konstrukcyjne, to jednak w każdym przypadku możemy wskazać pewne ich cechy wspólne. Elementy występujące w tych markach to tzw. poprzecznica, czyli pewnego rodzaju sztywna belka zamontowana prostopadle do kierunku jazdy samochodu. Ma ona budowę rury, która  jest zakończona specjalnymi gniazdami, do których są mocowane drążki skrętne, a dodatkowo uszczelniacze i specjalne łożyska. Drugim typowym dla aut francuskich elementem są tak zwane wahacze wzdłużne, które łożyskuje się za pomocą specjalistycznych łożysk igiełkowych. Trzecim zaś elementem zawieszenia są tak zwane drążki skrętne, zadaniem których jest stabilizacja i zapewnienie resorowania dla samochodu. Cechą charakterystyczną tylnej belki w samochodach marki Renault jest to, że może on mieć budowę rurową lub czterokrążkową. Budowa rurowa, jak sama nazwa wskazuje cechuje się posiadaniem belki w kształcie rury, do której mocowane są wahacze. Belka taka zbudowana jest z połączonych na środku dwóch niezależnych w stosunku do siebie elementów odpowiednio łożyskowanych. Oczywiście w rozwiązaniu takim spotkamy również specjalne tuleje metalowo gumowe, których zadaniem jest amortyzowanie i mocowanie belki do nadwozia naszego samochodu. Z kolei belka czterokrążkowa ma w swojej budowie dwa wahacze wzdłużne, które są na stałe przytwierdzone do poprzecznej belki.  W konstrukcji taki spotkać możemy także drążki skrętne i wspomniane już wyżej tuleje metalowo-gumowe.
Prosimy pamiętać o tym że

regeneracja tylnej belki

, to pomimo jej pozornie prostej budowy, proces skomplikowany, który nie może być wykonany w pierwszym lepszym warsztacie. Tylna belka wpływa bezpośrednio na bezpieczeństwo kierowcy i innych użytkowników drogi i z tych powodów nie warto ryzykować i zostawiać samochodu pierwszym lepszym warsztacie, gdyż dłuższym horyzoncie czasowym może to mieć negatywne konsekwencje.

Zaufaj specjalistom od

regeneracja tylnej belki

i skontaktuj się z nami - rozwiążemy Twój problem sprawnie i solidnie.
  • regeneracja tylnej belki Zielona Góra
Aquaress - 2011