REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO RYBNIK

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.

Regeneracja koła dwumasowego RybnikW sytuacji, gdy zamieszkujesz Rybnik i

regeneracja koła dwumasowego

zamontowanego w Twoim samochodzie powinna zostać wykonana, to zapraszamy Cię do dalszej lektury niniejszej strony.

Nasz zakład od wielu już lat z powodzeniem świadczy usługi regeneracyjne w odniesieniu do kół dwumasowych, jak i szeregu innych istotnych z punktu widzenia każdego samochodu podzespołów. Dodatkowo w naszym zakładzie możemy sprawdzić i uzdatnić tarcze sprzęgła, docisk oraz wysprzęglik, które to elementy również współpracują z kołem dwumasowym i stanowią istotny podzespoły całego układu przeniesienia napędu.

Aby moment obrotowy z silnika na skrzynię biegów i koła był przenoszony w sposób efektywny i prawidłowy, bardzo istotna jest kondycja wszystkich elementów układ ten tworzących.

Z tego właśnie powodu, gdy okaże się, że koło dwumasowe powinno zostać zregenerowane, dobrze jest również dokonać diagnostyki pozostałych elementów układu sprzęgła. Wynika to z tego, że aby tam się dostać, konieczny jest demontaż skrzyni biegów, co niestety rodzi określone koszty.

Gdyby okazało się, że zregenerowana dwumasa zostanie zamontowana razem z już nieco zużytymi pozostałymi elementami, to istnieje ryzyko, że wkrótce znów trzeba będzie zdemontować skrzynię biegów i przykładowo wymienić tarczę. Aby nie narażać się zatem na podwójne koszty, warto jest wziąć nasze wskazówki pod uwagę.

Regeneracja koła dwumasowego i pozostałych elementów układu sprzęgła przewróci im pełne walory użytkowe, co potwierdza gwarancja wystawiana bez limitu przejechanych kilometrów w czasie jej trwania.

Jeżeli zamieszkujesz Rybnik i

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie jest czynnością, która wkrótce lub już teraz powinna zostać wykonana, to proponujemy w pierwszej kolejności skontaktować się telefonicznie z naszymi specjalistami, którzy w zależności od konkretnego przypadku i sytuacji pomogą Państwu wybrać najłatwiejsze i najdogodniejsze dla Państwa rozwiązanie.

Na umieszczonej obok na stronie mapie zamieściliśmy drogę dojazdową do Katowic, gdzie jest zlokalizowany punkt współpracującej z nami firmy kurierskiej. Wspominamy o tym, dlatego że jedną z możliwości dostarczenia do naszego zakładu centralnego swojego koła dwumasowego jest przywiezienie go bezpośrednio kurierowi.

Można również zamówić przyjazd przewoźnika, który pod wybrany przez Państwa adres przyjedzie i przesyłkę z dwumasą podejmie. Trzeci wariant wiąże się z samodzielnym przyjazdem do naszego zakładu, lecz w niektórych przypadkach z uwagi na czas i odległość nie będzie to najwygodniejszy rozwiązanie. Podsumowując zatem, proponujemy w pierwszej kolejności skontaktować się z nami, a my doradzimy Państwu, który wariant będzie dla Państwa najwygodniejszy i najłatwiejszy, aby kwestie dostarczenia dwumasy do naszego zakładu do regeneracji rozwiązać.
  • zregenerowane koło dwumasowe 4

tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011