REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO RYPIN

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.

Regeneracja koła dwumasowego RypinOferowane w naszym zakładzie regeneracja koła dwumasowego jest bardzo popularną usługą, z której chętnie korzystają nie tylko kierowcy indywidualni, ale również liczne warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek. Każde koło dwumasowe trafiające do naszego zakładu w pierwszej kolejności poddawane jest inspekcji pod kątem oceny obudowy tego podzespołu. W trakcie naszych prac dokonujemy kompleksowej wymiany wszystkich znajdujących się we wnętrzu komponentów i części zamiennych wpływających na tłumienie drgań skrętnych przez dwumasę. Z tego właśnie powodu na etapie inspekcji musimy stwierdzić, czy obudowa nie ma śladów odkształcenia mechanicznego, jakichkolwiek pęknięć czy innych objawów dyskwalifikujących ją do dalszego wykorzystania. Nasze usługi tak na dobrą sprawę można byłoby określić mianem rekonstrukcji z uwagi na szeroki zakres prac, które wykonujemy w odniesieniu do każdej trafiającej do nas dwumasy. Ostatnim elementem każdego procesu regeneracyjnego jest wyważenie koła, dzięki czemu podczas pracy i wykonywania ruchu obrotowego nie będą pojawiały się żadne zakłócenia, ani tak zwany bicie koła. W przypadku, gdy obudowa dyskwalifikuje dwumasę do regeneracji, a to na szczęście zdarza się sporadycznie, możemy zaproponować Ci inne rozwiązanie tego problemu, tak abyś nie musiał kupować fabrycznie nowej dwumasy wydając na to dużych pieniędzy, ani również nie musiałbyś kupować ze szrotu używanej dwumasy, która na ogół nadawać może się tylko i wyłącznie na złom.
Gdy

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie będzie niezbędna, to informujemy, iż nasze usługi możemy zaoferować według różnych wariantów i schematów postępowania. Mamy doskonałą świadomość tego, że każdy przypadek jest inny, a my wszystkich Klientów staramy się traktować w sposób indywidualny. Dzięki temu możesz mieć całkowitą pewność, że zaproponowane przez nas warianty wykonania usługi będą dla Ciebie wygodne i komfortowe. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie tak zorganizować wszystkie nasze działania, abyś jeszcze tego samego dnia, w którym przyjedziesz do warsztatu mógł wyjechać samochodem ze sprawną dwumasą. Informacja zapewne ucieszy aktywnych użytkowników samochodów, dla których każdy dzień postoju auta w warsztacie stanowi kłopot. Dalsze szczegółowe informacje możecie uzyskać Państwo pod podanym na stronie numerem telefonu u naszych specjalistów.
  • regeneracja koła dwumasowego Rypin
Nasi Klienci to przede wszystkim osoby prywatne i firmy mające swoją lokalizację na terenie woj. kujawsko-pomorskiego, takie jak np.:

Toruń Włocławek Bydgoszcz Nakło Mrocza Sępólno Krajeńskie Kamień Krajeński Koronowo Tuchola Chełmno Świecie Grudziądz Łasin Solec Kujawski Kcynia Szubin Łabiszyn Więcbork Warlubie Chełmża Kowalewo Pomorskie Brodnica Rypin Ciechocinek Lipno Skępe Dobrzyń Kowal Lubień Kujawski Lubraniec Piotrków Kujawski Izbica Kujawska Inowrocław Pakość Janikowo Mogilno Strzelno Kruszwica Radziejów Żnin

. Warto pamiętać, że jako jedyni w naszym kraju mamy rekomendację znanemu każdemu kierowcy tygodnika motoryzacyjnego wydawanego od ponad pół wieku w formie papierowej.

tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011