REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO SOSNOWIEC

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.

Regeneracja koła dwumasowego SosnowiecJeżeli zamieszkujesz sosnowiec i

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim aucie powinna zostać wykonana, to zachęcamy serdecznie do zapoznania się z treściami na stronach. Nasza firma od bardzo długiego okresu funkcjonuje w branży regeneracyjnej na terenie naszego kraju i w tym zakresie mamy olbrzymie doświadczenie.

Jest ono poparte tysiącami zregenerowanych podzespołów w naszym zakładzie i szerokim gronem zadowolonych kontrahentów, wśród których są nie tylko kierowcy indywidualni, ale również warsztaty samochodowe i serwisy autoryzowane znanych w Polsce marek.

Nasza współpraca z tymi kontrahentami pozwoliła nam wyselekcjonować bardzo pokaźną bazę solidnych i rzetelnych mechaników samochodowych zlokalizowanych praktycznie w każdym zakątku naszego kraju.

Dzięki temu, jeżeli nie wiesz, dokąd udać się, gdy masz problem ze sprzęgłem w swoim samochodzie, to możemy wskazać Ci zlokalizowanego blisko miejsca Twojego zamieszkania dobrego mechanika, który dokona diagnostyki Twojego auta i w razie potrzeby zdemontuje i po regeneracji zamontuje dany podzespół. Usługi w naszym zakładzie oznaczają się pełną kompleksowością, dzięki czemu oprócz czynności naprawczych zapewnimy Ci dobry warsztat samochodowy oraz obsługę logistyczną w zakresie dostarczania podzespołów do naszego zakładu centralnego.

Regeneracja koła dwumasowego z reguły jest wymagana, gdy samochód ma przebieg około dwustu tysięcy kilometrów i przywraca temu elementowi pełne walory użytkowe i sprawność techniczną części nowej.

Jeżeli zamieszkujesz Sosnowiec i

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim pojeździe powinna zostać wykonana już teraz lub wkrótce, to dobra wiadomość jest taka, że punkt przyjmowania przesyłek naszej firmy kurierskiej jest zlokalizowany bardzo blisko, bowiem mieści się w Katowicach. Zapewne każdy kierowca znak drogę, niemniej jednak na mapie zamieszczonej obok, kolorem niebieskim dla celów informacyjnych zaznaczyliśmy ją.

Oczywiście można także zamówić przyjazd firmy spedycyjnej pod wskazany adres lub samodzielnie przyjechać do naszego zakładu centralnego ze swoją dwumasą. W każdym przypadku w pierwszej kolejności proponujemy kontakt z naszymi specjalistami, którzy w zależności od danego i konkretnego przypadku zasugerują najlepsze rozwiązanie, który będzie dla Państwa jednocześnie wygodne i łatwe do zrealizowania.

Nasi fachowcy dostępni są pod numerem telefonu podanym na stronie.
  • zregenerowane koło dwumasowe 4

tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011