REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO STAROGARD GDAŃSKI

tel. 607 706 509
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Posiadamy liczne warsztaty, dzięki czemu nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego jest podobna do żywotności fabrycznie nowego podzespołu.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła, dociski i wysprzęgliki.

Przedstawimy Ci prawdopodobnie najatrakcyjniejszą ofertę na rynku!

Regeneracja koła dwumasowego Starogard GdańskiW przypadku, gdy zamieszkujesz Starogard Gdański i interesuje Cię

regeneracja koła dwumasowego

proponujemy zapoznać się z naszą ofertą, gdyż z wielu powodów jest ona bardziej atrakcyjna, niż kupno nowego koła dwumasowego lub co gorsza, zakup używanej dwumasy. Wielu naszych Klientów chciałoby uzyskać przez telefon informacje, czy koło w ich samochodzie nadaje się do regeneracji. Oczywiście na to pytanie nie można z całkowitą pewnością odpowiedzieć, gdy nie zostanie dokonana diagnostyka w warsztacie. Możemy jednak po niektórych oznakach i przebiegu samochodu przypuszczać z mniejszym lub większym prawdopodobieństwem, że to właśnie dwumasa jest źródłem naszych kłopotów.

Gdy samochód ma przebieg zbliżony do dwustu tysięcy kilometrów i podczas pracy silnika w dolnym zakresie jego obrotów, czyli podczas postoju na luzie słyszeć będziemy metaliczne stuki dochodzące z okolic silnika i skrzyni biegów, które będą ustawać przy dodawaniu gazu, aby zwiększyć obroty silnika, to możemy przypuszczać, że źródłem tego jest właśnie dwumasa.

Inne charakterystyczne objawy występowania podobnych odgłosów stukania mogą objawić się w momencie włączania i wyłączania silnika. Oprócz tego, gdy silnik pracuje na wolnych obrotach w razie zużycia dwumasy, możemy odczuwać podwyższony poziom drgań całej karoserii samochodu, które oczywiście będą ustawały wraz ze zwiększaniem obrotów silnika.

Objawy te związane są ze specyfiką pracy koła dwumasowego, gdyż jego głównym zadaniem jest tłumienie drganie skrętnych generowanych przez silnik. Drgania te występują w dolnym zakresie obrotów silnika, z tego właśnie powodu objawy ustępują, gdy silnik pracuje na nieco wyższych obrotach. Oczywiście są to jedynie sugestie z naszej strony i nie muszą wskazywać, że gdy je zaobserwujemy, to z całą pewnością winę za to ponosi koło dwumasowe.

Najlepszym rozwiązaniem jest wizyta u dobrego mechanika samochodowego, który dokładnie wszystko sprawdzi.

Tak więc, jeżeli zamieszkujesz Starogard Gdański i

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie powinna zostać wykonana lub chciałbyś uzyskać więcej informacji w tym temacie, proponujemy kontakt z nami pod podanym numerem telefonu, a nasi fachowcy odpowiedzą na wszelkie związane z tym tematem pytania.

Starogard Gdański jest położony w odległości około sześćdziesięciu kilometrów od ulicy Wodnika w Gdańsku. Piszemy o tym z tego względu, że dla niektórych kierowców wygodne jest osobiste dostarczenie prawidłowo zapakowanej dwumasy do firmy kurierskiej, realizującej zlecenia przewozowe na naszą rzecz. Oczywiście można też zamówić kuriera, który przyjedzie po dowolną lokalizację lub osobiście przyjechać do naszego zakładu.
  • regeneracja koła dwumasowego Starogard Gdański
  • naprawa koła dwumasowego Starogard Gdański
© 2011 by Aquaress   -   All Rights reserved