REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO ŚWIDWIN

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.

Regeneracja koła dwumasowego ŚwidwinOferowana w naszym zakładzie

regeneracja koła dwumasowego

pozwoli na to, aby podzespół ten odzyskał pełne walory użytkowe i całkowitą sprawność techniczną do poziomu części fabrycznie nowej. Koło dwumasowe w każdym samochodzie ma podstawowe zadanie w postaci tłumienia drgań skrętnych generowanych przez jednostkę napędową. Cechą charakterystyczną tych właśnie drgań jest to, że występują one tylko i wyłącznie w dolnym zakresie obrotów, czyli przykładowo, gdy samochód stoi i silnik pracuje na wolnych obrotach lub jedzie i w tym właśnie zakresie pracuje. Z tego właśnie względu różnego rodzaju niepokojące symptomy mogące wskazywać na wyeksploatowanie i zużycie dwumasy możemy zaobserwować podczas pracy silnika w tym właśnie dolnym zakresie obrotów. Dodatkowo koło dwumasowe może dawać oznaki zużycia podczas włączania i gaszenia silnika. Najczęściej występujące symptomy to drżenie karoserii oraz metaliczne odgłosy dochodzące z komory silnika i okolicy skrzyni biegów. Gdy objawy takie zaobserwujemy powinniśmy w miarę szybko odwiedzić mechanika samochodowego i zdiagnozować przyczynę tych zjawisk. Zbyt długie odwlekanie może skutkować tym, że dwumasa całkowicie odmówi posłuszeństwa i tym samym dalsza jazda nie będzie możliwa. Rodzi to oczywiście konieczność transportu samochodu z miejsca jego awarii do miejsca zamieszkania lub bezpośrednio do warsztatu. Oczywiście tych zbędnych wydatków można uniknąć, gdy po ewentualnym zaobserwowania symptomów zużycia dwumasy odwiedźmy mechanika i dokonamy wymiany dwumasy na fabrycznie nową lub zdecydujemy się na skorzystanie z naszych usług i realizację czynności regeneracyjnych. Przeciętny przebieg koła dwumasowego, po którym czynności te na ogół należy wykonać to wartość około 200 000 km.

Jeżeli podejrzewasz, że

regeneracja koła dwumasowego

Twojego auta powinna zostać wykonana i nie wiesz gdzie udać się z tym problemem, to proponujemy w pierwszej kolejności skontaktować się z naszymi specjalistami. Pomogą oni w nieco bardziej dokładnej ocenie zaobserwowanych symptomów oraz w razie takiej konieczności wskażą Państwu któryś z naszych warsztatów partnerskich, gdzie diagnostykę można wykonać. Trzeba pamiętać o tym, że jakakolwiek diagnostyka na telefon jest niemożliwa, jednakże na podstawie zaobserwowanych symptomów możemy przypuszczać, co do potencjalnych miejsc wystąpienia usterki. Układ przeniesienia napędu jest istotnym elementem konstrukcyjnym każdego samochodu i z całą pewnością nie powinniśmy jakichkolwiek objawów niedoskonałości jego działania lekceważyć. Oferowane przez nas czynności regeneracyjne pozwolą na to, aby koło dwumasowe odzyskało swoje pełne walory użytkowe i sprawność techniczną dokładnie taką samą, jaką ma nowy element. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dalszych szczegółowych informacji lub zamówienia potencjalnej usługi proponujemy skontaktować się z naszymi specjalistami pod podanym na stronie numerem telefonu. Pomogą oni Państwo wybrać w przypadku takiej konieczności jak najbardziej wygodny i optymalny dla Państwa wariant realizacji usługi tak, aby wszystko przebiegło w sposób szybki i sprawny.

tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011