REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO ŚWIECIE

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.
Regeneracja koła dwumasowego Świecie

Realizowana w naszym zakładzie regeneracja koła dwumasowego jest dedykowana posiadaczom samochodów wyposażonych w manualną skrzynię biegów. Nie każdy o tym wie, ale koła dwumasowe występują zarówno w silnikach zasilanych olejem napędowym, jak i również w silnikach benzynowych. Na ogół koło dwumasowe, jako część konstrukcyjna samochodu nie cieszy się zbyt dobrą opinią zarówno wśród kierowców, jak i warsztatów samochodowych. Niekiedy pojawiają się opinie, że podzespół ten jest całkowicie zbędny i służy jedynie producentom samochodów do tak zwanego wyciągania pieniędzy od Klientów. Nie do końca możemy się z tym zgodzić, gdyż koła dwumasowe pełnią dosyć istotną funkcję. Mają one za zadanie tłumić drgania skrętne generowany przez jednostkę napędową w dolnym zakresie obrotów silnika. Gdyby koła dwumasowego nie było, skrzynia biegów byłaby znacznie bardziej narażona na uszkodzenia, a sam silnik również byłby narażony na poważne usterki, a mamy tutaj na myśli przede wszystkim wał korbowy. Z tego właśnie powodu, jeżeli auto jest wyposażony w koło dwumasowe przez producenta, to w przypadku wyeksploatowania tego podzespołu nie należy zastępować go sztywnym kołem, gdyż ucierpi na tym zarówno skrzynia biegów, jak i również narażamy się na awarię wału korbowego, co w obydwu przypadkach niestety generować może wysokie koszty.
W przypadku, gdy

regeneracja koła dwumasowego

Twojego auta powinna zostać wykonana, proponujemy w pierwszej kolejności skontaktować się z naszymi specjalistami, którzy pomogą wybrać Państwu najbardziej właściwy sposób rozwiązania tego kłopotu. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie tak zorganizować wszystkie czynności przez nas wykonywane, że Twój samochód spędzi w warsztacie jedynie kilka godzin i najprawdopodobniej jeszcze tego samego dnia będzie mógł z niego wyjechać ze sprawnym kołem dwumasowym. Informacja ta prawdopodobnie jest dosyć istotna dla posiadaczy samochodów służbowych oraz aktywnych użytkowników aut, dla których każdy dzień postoju samochodu w warsztacie lub u mechanika oznacza różnego rodzaju niedogodności. Tak więc, jeżeli regeneracja koła dwumasowego powinna zostać wykonana, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy udzielą znacznie szerszej ilość informacji, niż te prezentowane na stronie oraz przejmą ewentualne zamówienie.
  • regeneracja koła dwumasowego Świecie
Nasi Klienci to przede wszystkim osoby prywatne i firmy mające swoją lokalizację na terenie woj. kujawsko-pomorskiego, takie jak np.:

Toruń Włocławek Bydgoszcz Nakło Mrocza Sępólno Krajeńskie Kamień Krajeński Koronowo Tuchola Chełmno Świecie Grudziądz Łasin Solec Kujawski Kcynia Szubin Łabiszyn Więcbork Warlubie Chełmża Kowalewo Pomorskie Brodnica Rypin Ciechocinek Lipno Skępe Dobrzyń Kowal Lubień Kujawski Lubraniec Piotrków Kujawski Izbica Kujawska Inowrocław Pakość Janikowo Mogilno Strzelno Kruszwica Radziejów Żnin

. Warto pamiętać, że jako jedyni w naszym kraju mamy rekomendację znanemu każdemu kierowcy tygodnika motoryzacyjnego wydawanego od ponad pół wieku w formie papierowej.

tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011