SZCZECIN REGENERACJA KONWERTERA - SPRZĘGŁA HYDROKINETYCZNEGO

Szczecin - regeneracja konwertera - naprawa sprzęgła hydrokinetycznego


Problem z właściwym przyspieszeniem samochodu w momencie dodawania gazu może być jedną z przyczyn, dla których

regeneracja konwertera

, czyli sprzęgła hydrokinetycznego powinna zostać zrealizowana. Inne objawy dodatkowo zwiększające ryzyko tego elementu to przede wszystkim szarpanie samochodu podczas zmiany biegów w trakcie jazdy.

Objawów tych oczywiście żaden kierowca nie zdiagnozuje w sposób odpowiedni samodzielnie i dlatego właśnie w tym celu konieczna jest wizyta w warsztacie samochodowym specjalizującym się w naprawach automatycznych skrzyń biegów. Warto zwrócić uwagę na dobrego fachowca i w celu ewentualnej diagnostyki udać się do zakładu mającego długi staż i dobre opinie wśród klientów. Na naszym rynku niestety dużo jest różnego rodzaju warsztatów, które dopiero co powstały i ich właściciele, ani pracownicy nie mają stosownego doświadczenia w omawianej kwestii.
Gdy już objawy wspomniane powyżej na wstępie zaobserwujemy i okaże się, że rzeczywiście konwerter jest powodem tych symptomów, to zachęcamy do kontaktu z naszym zakładem centralnym. Wszystkim naszym kontrahentom oferujemy różne warianty rozwiązania problemu. W związku z tym po rozmowie z naszym specjalistą łatwiej będzie wybrać odpowiedni dla danego i konkretnego przypadku sposób rozwiązania kłopotów.

W każdym jednak razie zawsze można być pewnym tego, że

regeneracja konwertera

, czyli sprzęgła hydrokinetycznego realizowana w naszym zakładzie centralnym przywróci temu podzespołowi pełne walory techniczne i całkowitą sprawność użytkową do poziomu podzespołów fabrycznie nowego.
REGENERACJA KONWERTERA SZCZECIN - NAPRAWA SPRZĘGŁA HYDROKINETYCZNEGO

O ile martwi Cię stan konwertera – sprzęgła hydrokinetycznego w Twoim samochodzie, to z całą pewnością możesz skontaktować się z naszym zakładem regeneracji i naprawy części samochodowych.

Działamy na terenie całego kraju i oferujemy wiele różnych wariantów oraz sposobów rozwiązania kłopotu z Twoim konwerterem. Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń, a z pewnością odpowiemy na wszystkie kluczowe kwestie nurtujące Cię w kwestii napraw konwerterów.
Każdy kierowca doskonale wie, że energia umożliwiająca jazdę samochodu przekazywana jest z silnika na skrzynię biegów za pomocą sprzęgła – tak dzieje się oczywiście w autach wyposażonych w manualną skrzynię biegów.

W przypadku skrzyń automatycznych, które nie mają klasycznego sprzęgła stosowane jest jedno urządzenie, które jednak nosić może różne nazwy:

- konwerter momentu obrotowego,
- sprzęgło hydrokinetyczne,
- konwerter.
Zastanawiasz się,

gdzie w Szczecinie zregenerować konwerter

?

Odpowiedź jest prosta. Właśnie u nas!
Zapraszamy do współpracy warsztaty z terenu całego kraju. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy i możliwość regeneracji szeregu innych podzespołów w naszych zakładach. Zapraszamy szczególnie z miast:


Darłowo, Choszczno, Międzyzdroje, Karlino, Recz, Szczecin, Mirosławiec, Stargard, Trzebiatów, Koszalin, Połczyn-Zdrój, Czaplinek, Wałcz, Świdwin, Świnoujście, Kalisz-Pomorski, Bobolice, Polanów, Cedynia, Myślibórz, Szczecinek, Łobez, Nowogard, Tuczno, Węgorzyno, Barlinek, Gryfice, Chojna, Chociwel, Goleniów, Białogard, Police, Wolin, Płoty, Barwice, Kołobrzeg, Kamień-Pomorski, Sławno, Pyrzyce, Drawsko-Pomorskie

Dzięki nam Twój konwerter szybko wróci do pełnej sprawności, a jego żywotność będzie zbliżona do trwałości nowego fabrycznie sprzęgła hydrokinetycznego
zdemontowany i rozłożony konwerter
konwerter po regeneracji wymaga wyważenia
konwerter podczas prac naprawczych w naszej firmie
podczas naprawy tarcze cierne są wymieniane na nowe
w czasie regeneracji tarcze są wymieniane
każdy konwerter po regeneracji jest testowany pod kątem szczelności
wszelkie prace naprwcze wykonujemy na specjalistycznym sprzęcie
tarcze konwertera są podczas regeneracji zgrzewane na specjalnej maszynie
wnętrze konwertera jest zawsze czyszczone podczas regenerowania
konwerter przed demontażem jest sprawdzany pod kątem uszkodzeń
niezbędne elementy konwertera są wymieniane na nowe
przed montażem konwertery są sprawdzane i testowane
przed wyważeniem konwertery są montowane i kontrolowane
rehenerację konwerterów wykonują specjaliści
szczelność każdego konwertera jest sprawdzana po montażu
w trakcie demontażu konwertera sa usuwane śruby mocujące obudowę
elementy wyeksploatowane są zastępowane nowymi
w trakcie regenerowania wymieniane są łożyska sprzęgła
przed złożeniem każdy konwerter jest sprawdzany i kontrolowany
olej przekładniowy po regeneracji zawsze musi zostać wymieniony
przed regeneracją czyści się konwertery w celu oceny ich stanu technicznego
Aquaress 2015