REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO SZCZECIN

tel. 607 706 509
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Posiadamy liczne warsztaty, dzięki czemu nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego jest podobna do żywotności fabrycznie nowego podzespołu.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła, dociski i wysprzęgliki.

Przedstawimy Ci prawdopodobnie najatrakcyjniejszą ofertę na rynku!
Klienci mający problem z kołem dwumasowym zastanawiają się często, czy styl jazdy lub inne czynniki wpływają na przyspieszone zużycie dwumasy. Otóż tak, jest kilka rzeczy, które prowadzą do szybszego wyeksploatowania tego elementu, o czym piszemy na tejże stronie…
regeneracja kół dwumasowych Szczecin
Klienci, których dotknął problem

regeneracji koła dwumasowego

, często zastanawiają się, jakie czynniki wpływają na przyspieszone zużycie tego właśnie elementu, aby podczas jazdy unikać zachowań mogących przyczynić się do ponownego, szybkiego wyeksploatowania dwumasy.

Z naszych doświadczeń wynika, że większość kół dwumasowych wytrzymuje przebieg rzędu od 160 do 250 tysięcy kilometrów. Z ust klientów, w tym również ze

Szczecina

i innych miejscowości woj. zachodniopomorskiego:

Stargard Szczeciński Świnoujście Międzyzdroje Kamień Pomorski Gryfice, Trzebiatów Drawsko Pomorskie Węgorzyno Chociwel Kalisz Pomorski Recz Pyrzyce Choszczno Chojna Myślibórz Barlinek Cedynia Goleniów Nowogard Płoty Łobez Koszalin Kołobrzeg Karlino Białogard Darłowo Sławno Polanów Bobolice Szczecinek Czaplinek Barwice Połczyn Zdrój Świdwin Wałcz Mirosławiec Tuczno Police Wolin

wynika, że przebieg ten jest typowy dla usterek koła dwumasowego.

Regeneracja koła dwumasowego SzczecinA jakie czynniki wpływają na tempo zużycia koła dwumasowego?

Aby  w pełni odpowiedzieć na to pytanie, należy odwołać się do istoty zjawiska, któremu dedykowane jest koło dwumasowe. Pełnio ono w zespole napędowym funkcję tłumika drgań skrętnych. Drgania te są generowane przez układ składający się z wału korbowego i umieszczonego na jego końcu koła zamachowego. Drgania te występują na wolnych obrotach i w dolnym zakresie obrotów. Zanikają wraz ze wzrostem prędkości obrotowej silnika. Wynika stąd jedna, niezależna od użytkownika pojazdu, przyczyna przyspieszonego zużycia koła dwumasowego: eksploatacja pojazdu w warunkach, kiedy jednostka napędowa naszego samochodu pracuje w główne mierze w tym zakresie obrotów.

Takie, niezależne od nas warunki pracy występują w ruchu aglomeracyjnym: korki, częste postoje pod światłami. Niewątpliwie godzina jazdy autostradą czy drogą szybkiego ruchu jest o wiele „zdrowsza” dla naszej dwumasy od godzinnego przebijania się przez nasze duże  miasta. Jest też, oczywiście, przyczyna zależna od nas: agresywny styl jazdy, nieumiejętne przełączanie biegów, czyli nieumiejętne wykorzystanie charakterystyki silnia również przyczyniają się do przyspieszonego zużycia dwumasy. Jeżeli zmodyfikowaliśmy charakterystykę mocy i momentu obrotowego silnika (np. poprzez chiptuning), musimy także liczyć się z szybszym zużyciem dwumasy.

Tak więc, jeśli czeka Cię

regeneracja koła dwumasowego

, pamiętaj - możesz zrobić to u nas!
Godzina przyjazdu kuriera jest uzależniona od miejsca odbioru paczki. By mieć pewność, iż przedstawiciel firmy spedycyjnej będzie mógł Państwa odwiedzić w dogodnym dla Państwa  czasie prosimy o kontakt z nami.
  • wybierak w kole dwumasowym
  • naprawa koła dwumasowego Szczecin
Szczecin naprawa kół dwumasowych
Szczecin naprawa kół dwumasowych
regeneracja dwumasy Szczecin
dwumasy Szczecin
docisk sprzęgła regeneracja Szczecin
Szczecin koła dwumasowe
tarcze sprzęgła regeneracja Szczecin
regeneracja kół dwumasowych Szczecin
© 2011 by "Aquaress"   -   All Rights reserved